Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jestem Marcin i dopiero planuje nabyc meganke II kombi 1.9. Obecnie posiadam Seata Leona I gen.

mam nadzieje ze dowiem sie jak najwiecej o tym samochodzie na forum.

pozdrawiam

 

Przygodę z forum zaczynamy od zapoznania się z regulaminem :!: Samo kliknięcie "akceptuję" nie wystarcza :!: Tam jasno określono zasady pisowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem Kuba z Wrocławia :) i posiadam Megankę II 1.9 dCi 120 KM z czego jestem szalenie zadowolony :)

Jeździłem już takim autem wcześniej we flocie dlatego postanowiłem go kupić.

Mam nadzieje, że będzie mi dobrze służył.

pozdrawiam serdecznie forumowiczów z megane.com.pl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich kolegów i koleżanki. Jestem Michał (michal_b_30) i pochodzę z województwa mazowieckiego ( Ostrów Mazowiecka)

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem Renault Scenic 1,6 16V 79kW Z 2000 roku. Auto sprowadzone z Niemiec . Auto posiada m.in. 2x szyberdach, otwieraną tylna szybę ABS, klimatyzację, felgi alu 15" . Jest to już mój 14 samochód a trzeci "francuz" 1. renault 19 diesel 1,9D 2.peugeot 206 benzyna 1,4, przed Scenicem Passat B5 kombi, Daewoo Leganza. dewoo Tico, Hyundai H100 , WV Golf II, Łada Samara 2 maluchy , 2 Fiaty 125 i polonez

Pozdrawiam

micha_b_30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od kilku tygodni zasiadam za kierownicą Renault Megane RS 2.0 Turbo i jestem mega zadowolony. Poddałem już ją kilku liftingom - efekt zaprezentuję niedługo - niestety jeszcze stoi w warsztacie. Nie mogę się już doczekać!

 

Pozdrawiam serdecznie! :)

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Serdecznie. Jestem Jarek. Od tygodnia jestem nowym posiadaczem renault Megane Scenic z 2000r 16,16V+LPG mam nadzieję że będę z tego samochodu bardzo zadowolony bo to było moje wielkie marzenie, które wreszcie się spełnia. Pozdro dla Wszystkich i SZEROKOŚCI MOBILKI I JAK NAJMNIEJ MANDACIKÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum Renault Megane. Mam na imię Łukasz , mam 35 lat i mieszkam w Małopolsce. Od tygodnia jestem posiadaczem Renault Megane sedan 1.5 dCi z 2007 roku. Mam nadzieję że Megana będzie się dobrze spisywała i że tutaj znajdę ludzi dla których motoryzacja jest również pasją (jak dla mnie) a nie tylko konieczną codziennością...

Jak na razie to niewiele jeszcze wiem o moim "nowym" samochodzie ale myślę że już nie długo dzień po dniu będę wiedział więcej ... Pozdrawiam . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!