Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! mam na imię Jakub i od miesiąca jestem posiadaczem Renault Megane II 1.6 16V z 2006 r. Zarejestrowałem się wcześniej na forum ale dopiero teraz znalazłem chwilkę aby się przywitać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!!

Jestem nowym szczęśliwym (bądź nie :)) użytkownikiem Megane II ph1. Już na wstępie chciałem podziękować, za waszą pomoc, gdyż bez was nie poradził bym sobie z kilkoma problemami na które się natknąłem. Mam nadzieje, że w przyszłości również będę mógł udzielić jakiś ciekawych rad odnośnie tego samochodu.

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżym posiadaczem renault megane 1.6 75 km wersja rn z 1997r.

Moje pierwsze wrażenia z tą marką to jestem mile zaskoczony wcześniej miałem lodówkę od daewoo i osiołka z opla a megi to wygoda jak nic . Pozdrawiam wszystkich Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Mariusz. Dwa tygodnie temu nabyłem Megane II 1,9 dci Grandtour 2005r. To już czwarta "Renia" w mojej rodzinie. Zaczynałem od Megi I 1,4 RN z 96r nastepnie dołączyła do niej Laguna I 1,8 z 94 hatchback, którą zamieniłem na Lagunę I grandtour 1,8 16V z 99 r. Teraz nadszedł czas na zamianę megan. Zawsze byłem zadowolony z marki dlatego jestem jej wierny. Mam tylko pewne obawy ponieważ wszystkie dotychczasowe auta były zasilane Pb + LPG. To pierwszy mój diesel. Na razie jestem mile zaskoczony dynamiką jazdy i kosztami. Pozdrawiam wszystkich z rombem na masce. Mariusz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

na imię mam Michał i dopiero szukam swojej 'Meganki' :) Zdecydowałem się na Megi ze względu na Lagunę ojca - solidne auto, które nigdy Nas nie zawiodło :) Mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku Coupe :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.Od 2 lat śmigam megi classic 1.4e+gaz pełne zadowolenie :)

dopiero co wczoraj się zalogowałem na forum :) mam nadzieje ze dowiem się tu wiele ciekawych rzeczy na temat Renówki pozdrawiam Andrzej z Białegostoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzis stałem sie posiadaczem renault megane z silnikiem 1,9dti z '99 roku. autko z komisu, po pierwszym wlascicielu - jeszcze na czarnych blachach :) w super stanie. mam nadzieje ze posluzy wiele lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!