Skocz do zawartości

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się...

Recommended Posts

Witam wszystkich, ciepło zaczyna się robić więc czas na... Cabrio.

Z wielu opcji na rynku wtórnym (z moim budżetem) najlepszy okazuje się Megane II.

Wasze forum jest bardzo bogate w dużo przydatnych informacji i mam nadzieję, że nie będę zmuszony tworzyć nowych tematów.

Jeszcze raz Witam Wszystkich.

• 4 miesiące temu...

Serwus, jestem Łukasz  z Poznania, jakiś czas temu kupiona M3 1.6 2012, parę dupereli do zrobienia, żeby wyglądała jak należy, docelowo będzie gaz bo troszkę km robię.

Pozdrawiam

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Jakub z Kalisza. Od jakichś dwóch miesięcy jestem (mam nadzieję szczęśliwym) posiadaczem meganki II 1.6 w lepszym powerze :) Jestem zdania, że lepiej kupić bardziej zadbaną sztukę ewentualnie z pierdołami do zrobienia niż brnąć w poważniejsze naprawy, ale niestety czasem poprawiając coś mam tendencję i do popsucia :D, więc niebawem pochwalę się co nabroiłem (chyba ja), a może to zbieg okoliczności, bo przeczesałem już to forum i czytając podobne dolegliwości, stosując się do sugestii niestety nie uporałem się z problemem. Ale o tym trochę później. Najpierw się przygotuję i uzupełnię profil przede wszystkim, żeby nie było, że założyłem sobie konto tylko dlatego, że mam problem :)

Megane II to mój pierwszy samochód marki Renault, poznaję powoli te francuskie pomysły i się go uczę, wcześniej tylko auta z błyskawicą, ale ten konkretny jakoś do mnie przemówił, oczywiście kombi. Z wieloma pierdołami już się uporałem typu niedziałająca gdzieniegdzie elektronika, bo lubię się bawić lutownicą i miernikiem, ale z jednym już mi się kończą pomysły. Mimo wszystko fajnie mi się użytkuję ten model i oby to nie był mój ostatni samochód tej marki :), a po uporaniu się z tą usterką będę się "nudził" z tym autem lejąc tylko paliwo :D

Wszystkim życzę miłego dnia, mimo iż u mnie leje fest.

• 2 tygodnie później...