Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Działa działa.
Tylko ta cena za tę jakość map poraża, nadal 60 km/h w obszarze zabudowanym i wiele uwag i zmian nie naniesione.

• Like 2

Witajcie, potwierdzam działanie promocji. Wczoraj dokonałem zakupu dla mojego ojca z 30% upustem.

Niestety po problemach z aktualizacją i kontakcie ze wsparciem TomTom otrzymam zwrot pieniędzy. Okazało się, że mapa jest zgodna z Carminat, a ojciec ma R-Link. Otrzymałem informację, że do R-Link zakupów należy dokonywać bezpośrednio przez Renault. Co ciekawe, przed zakupem mapy skorzystałem z funkcji sprawdzania zgodności z nawigacją i wynik był pozytywny :) Pan na wsparciu TomTom, przekazał informację, że na stronie TomTom jest błąd.

Czy ktoś posiada informacje czy są czasami jakiekolwiek promocje na TomTom dla R-Link? Obecnie mapa Europy jest za 69,90 Euro (około 300 zł).

Czy już po promocji? Dodając mapę do koszyka nie widzę opcji dodania kuponu zniżkowego ...

Jeszcze działa. Okno kuponu trzeba rozwinąć, klikając "ptaszka" po prawej stronie. Sprawdziłem przed chwilą z mapą europy w koszyku. Pozdrawiam.

• Like 1

Kod SUMMER2018 z Mapą europy na 1,5 roku (6 aktualizacji) zmniejsza cenę z 324 zł na 97 zł.

Pewnie jakiś błąd ale mapę można kupić i działa.

tomtom.JPG

Napisano (edytowany)

Ładny rabat Ci wrzuciło. Mnie aż tak się nie poszczęściło. Na kodzie SUMMER2018 wskoczyło mi 105 PLN, ale jeszcze idzie zakombinować z podatkiem. Jak wpiszemy w profil, zakup na firmę i dane firmy, nazwa i NIP to, że TomTom rozlicza nas poza PL to odcina podatek i jest jeszcze taniej. Jak widać u mnie rozliczenie: Razem bez VAT. 

Kod SUMMER2018 działa tylko na mapach, ale jest jeszcze kod  Welcome15_pl i on działa np. na usłudze LIVE i w moim przypadku również nie nalicza VATu.

Tom2.JPG

tom.JPG

Dla przykładu suma płatności z opcja usunięta zakupu na firmę czyli z VATem.

Tom3.JPG

Edytowano przez Woytus

Napisano (edytowany)

Działa jeszcze ten kod?

Ja przez tom tom home próbuje i cena europy wschodniej taka jaka była,

Czy jak kupie przez stronę to będę mógł potem to zainstalować przez tomtom home?

Edytowano przez starsky86

Kup na stronie tomtoma na swoje urządzenie musisz je mieć dodane do konta i w koszyk jak wrzucisz mapę to wpisz kod i kupisz wtedy ze znizka

a czy można zrobić to przez program tt home? Czy musimy przez stronę www? Pytam gdyż isntalowanie przez aplikację na komputerze było dość porste. A ze strony www to odbywa się to inaczej?

I pytanie ale pewnie głupie. Kupię Europę całą a potem nie można zaktualizować tylko samej Polski? (nie wiem dlaczego to napisałem :)  )

Chcąc wykorzystać kod promocyjny MUSISZ dokonać zakupu na stronie. Aktualizację danych (mapy) na karcie robisz już normalnie programem TT Home.

W kwestii mapy ... Jak kupisz Europę to masz Europę, nie Polskę. Oczywiście masz możliwość wycięcia sobie fragmentu mapy i wrzucenia tylko PL, ale po co?

Napisano (edytowany)

kod SUMMER2018 działa ... z mapą europy na 1,5 roku (6 aktualizacji)  wyszło mi 194,97

Zrzut ekranu (20).png

Edytowano przez retros1234
dodanie zdjecia

a z samą Polską ten kod działa?

Działa, wystarczyło sprawdzić.

Działa na wszystkie mapy.

Napisano (edytowany)

kod nadal działa. Najlepsze jest to, że na tym kodzie mapa z 4 aktualizacjami jest tańsza od mapy bez aktualizacji

EDIT: Dziś chciałem kupić mapę a kod SUMMER2018   nie działa ;/

Edytowano przez dreq02

Może ktoś potrzebuje ;) - 50% rabatu na mapę Świata + 4 aktualizacje, kod: WDEMAall1809.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się