Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
HOSToRIDER

Megane III phI Bodykits m3 coupe tuning

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

witam ile powinno kosztowac polakierowanie body kits sa to dwie dokladki do bokow przednia listwa oraz tylni

<><><><><><><><><><><><><><>

lakiernik za polakierowanie chce 400-500 zl ok zgodzilem sie

lecz za zalozenie chce 300 w gore

wyczytalem na internecie ze to sie zaklada na klej do szyb

wiec az taki koszt zalozenia tego jest??? jak dlamnie to bardzo duzo liczylem na 100-150 prosze pomoc mi w tej kwesti bo nie wiem czy dyskutowac z nim czy samemy sie za to zabrac dodam iz sam rozebralem swoja meganke 3 coupe (caly srodek siedzenia podloge konsole srodkowa radio nawiewy powymienialem wyciszenie zarowki i jestem z tego zadowolony chodzi mi glownie o ta cene zalozenia

przepraszam za chaos w mojej pisowni z gory

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi, ortografia.

5.9 - Enter Aston76

może zamiast błędy interpunkcyjne poprawiać, to tak może chodź trochę pomocy ???

uważam iż szybciej by ci zajęła odpowiedz, nawet pogłosek.

Połączono z istniejącym tematem.

witam jaki klej kupić jak chcę dokładki przykleić na klej do szyb

dokładki sa z włókna szklanego oraz sa polakierowane 472 lakier metalic i chce je przykleić do swojego lakieru i juz nigdy ic h nie sciagać

przednia oraz progi są tak jak pisałem wyżej , lecz tył jest to plastik i lakier muszę na plastik nakleić wiec prosz o pomoc jaki klej kupic do tego

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi, ortografia. Aston76

Edytowano przez aston76

Klej do szyb bezie dobrze trzymał. Myślę śmiało możesz na niego montować:)

Klej do szyb jak najbardziej...

Czy mógłbym Cię prosić o zdjęcia jak to Ci wyszło? też jestem na takim etapie.

Proszę! :D

Napisano (edytowany)

Pozwolę sobie odświerzyć temat. Mam podobny problem. Z prawej strony mam ułamaną część przednią dokładki progu, to takie "wyprofilowanie". Poprzedni właściciel auta twierdzi, że cały pakiet jest od nowości jak auto było kupowane w salonie PL. Podobno ten spoiler uszkodzono mu u mechanika przy podnoszeniu auta. U mnie taka dokładka składa się z dwóch części i obie są przykręcone do podwozia. Dokładnie na środku progu widać małą przerwe, ewidentnie nie jest to jeden element. Jest część tylna i przednia. Przeczesałem już chyba cały net i nie mogę doszukać się takiej dokładki jak moja. Gdybym znalazł np. przednią połowę to wymieniłbym tylk ją, a nie cały spoiler. Do tej pory znalazłem trzy firmy w Polsce, które sprzedają spoilery do megane 3 coupe tzw. body kit. Niestety nie są to takie jak u mnie. Są tłoczone u nas lub sprowadzane z Niemiec i delikatnie różnią się kształtem, no i są jako jeden element (nie dzielone na pół). Oczywiście trzeba je też malować. Chciałbym trafić na takie jak są w moim aucie, ale mam wrażenie, że nie będzie mi to dane. W związku z tym zaczynam poważnie myśleć o tych tłoczonych u nas, np. firma z Łodzi oferuje takie. Twierdzą, że będą pasować. Tylko ten sposób montażu na klej do szyb mnie troszkę martwi. Czy to faktycznie będzie się trzymało tak jak te co mam teraz. A może ktoś ma sprzedać lub wie gdzie kupić taką dokładkę jak ja mam ?

Victoria, orginał zakupiony.

Edytowano przez Szczotka75
Zakupione

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować