Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RDS/TMC w Polsce w TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

Mam navi bez Livea, skopiowałem i wrzuciłem wskazany plik bezpośrednio na kartę. Ustawiłem też ręcznie TMC na częstotliwść RMF i pojawiła się zielona kropka tylko na chwilę do wyłączenia navi. Po ponownym włączeniu kropki nie ma. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że kropka zniknęła w poniedziałek, a dzisiaj jest czwartek. Ani razu się nie włączyła przez ten czas. Heh, może do końca roku się zaaktualizuję. Byłem zimą na południu Polski okolice Krosna bez kombinowania (wrzucania pliku) kropka cały czas zielona.  Nie wnikałem co to. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to korki, zielone kółko informuje o aktualności danych.

Kolejne wartości od pełnego zielonego:

- aktualne
- brak aktualizacji od co najmniej 9 minut
- od co najmniej 14 minut
- od co najmniej 19 minut
- od co najmniej 24 minut

W instrukcji opisane jest więcej ikonek odpowiadającym konkretnym informacją z trasy np. wypadek, roboty drogowe, śnieg itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2017 o 06:54, cinas napisał:

Daj częstotliwość na auto

Nie pomogło. To może od początku. Tak to u mnie wygląda:

1,2 wersja oprogramowania, mapy, 3 ustawienia TMC auto.

IMG_20171021_102816[1].jpg

IMG_20171021_103401[1].jpg

IMG_20171021_103520[1].jpg

obraz z karty:

 

zrzut.jpg

 

Kropki zielonej nie  ma, jest komunikat o wyszukiwaniu stacji radiowej:

IMG_20171021_103427[1].jpg

Edytowane przez credo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdowanie numeru wersji oprogramowania i mapy w urządzeniu w urządzeniu nawigacyjnym

1. Naciśnij i przytrzymaj przycisk info/route na konsoli sterowania lub naciśnij prawy przycisk programowy na pilocie. Wersja programu jest po prawej stronie ekranu podsumowania trasy.

2. Aby wyświetlić wersję mapy, przełącz z ekranu podsumowania trasy na ekran informacyjny: przesuń przycisk obrotowy na konsoli sterowania w prawo lub naciśnij prawy przycisk programowy na pilocie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19/10/2017 o 21:48, credo1 napisał:

Mam navi bez Livea, skopiowałem i wrzuciłem wskazany plik bezpośrednio na kartę. Ustawiłem też ręcznie TMC na częstotliwść RMF i pojawiła się zielona kropka tylko na chwilę do wyłączenia navi. Po ponownym włączeniu kropki nie ma. Co może być nie tak?

 

Cześć wszystkim.

Mam identyczną sytuację, tyle że w Scenicu. Po wrzuceniu pliku i ręcznym ustawieniu częstotliwości od razu miałem zielone kółko. Po wyłączeniu nawigacji już nie wróciło. Sprawdzałem różne konfiguracje (ręczna częstotliwość (RMF, Zet), auto) nic nie pomaga.

 

Wersja oprogramowania poniżej:

20171023_100540_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!