Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
defil85

Scenic I phII Scenic 1ph2 lub Megane Lubelskie

Recommended Posts

Witam,

Jako że moje poprzednie auto uległo uszkodzeniu jestem zmuszony poszukać nowego. Nie znam się niestety na samochodach więc proszę o pomoc w wyborze.

Na auto chciałbym przeznaczyć ok 7 tys zł., ale te tańsze też miło widziane.

Autko dla rodziny 2+1 wymagania:

- najchętniej w benzynie – do pracy mam raptem 6km (wszystkie odległości w jedną stronę), plus trasa 70km i 150km raz w miesiącu, do 800km miesięcznie. Czytałem dużo pozytywnych opinie o silnikach 1.6 16v., aha no i nie jeździłem nigdy autem w gazie.

- klima, radio, 5 drzwi, no i w sumie tyle.

Jeździłem wcześniej Megane 1ph2 kombi 1.9dti 98km, - młody trochę podrósł więc nie musi mieć dużego bagażnika, dlatego myślałem nad Megane 1ph2 lub Scenic 1ph2 – trochę na wyrost ale przyszłościowo.

Widziałem na forum że jest Scenic 1.9dci do sprzedania, ale nie wiem czy przy moich przebiegach warto pchać się w diesla.

Autko najlepiej z Zamościa lub okolice, czyt. Lublin, Hrubieszów itp.

Kilka ogłoszeń:

Megane 1.6 16v z niemiec, bity w przód/bok, pełna elektryka - tego nie widziałem na żywo,

Dziwne relingi, niedawno rejestrowany(pół roku temu maks), spora cena ? - tego też nie widziałem,

Komis, dziwne ledy rejestraca z innej części kraju- wiem gdzie stoi

wgniota na dachuteż wiem gdzie stoi

Pozdrawiam, dzięki za pomoc

Proponuje szukać aut zarejestrowanych w kraju od osób prywatnych

Akurat to jest prawda, ja nowego auta szukałem od grudnia 2015 r. W komisach 95% aut jest albo kręcona albo powypadkowa albo bez historii. Jak znajdziesz godny egzemplarz, to cena jest ok. 4-5 tys. PLN wyższa od średnio rynkowej dla danego rocznika. W końcu trafił mi się egzemplarz z polskiego salonu. Także tak jak Szybki54 pisze :)

Ale wracając do Twojego wątki, to ja miałem i mam diesla, miesięcznie jeżdżę tyle co Ty, a czasem więcej, czasem znowu mniej. Widzę, że miałeś też diesla w Megance, więc masz doświadczenie. Ja do pracy mam trochę mniej niż Ty i nie narzekam na diesla :) Jak coś zapraszam do Lublina ;)

Ja również polecam 1.9dci. Sam takim już jeżdżę 9 lat, rocznie robię około 8-9 tys. km i samochód jest super. Małe spalanie, elastyczny silnik, tanie części zamienne.

A do tego jak trzeba, to po wymontowaniu foteli masz wielki bagażnik.

Edytowano przez aston76

Witam,

W końcu kupiłem autko wybór padł na chyba najbrzydszego scenica 1 ph2 jakiego spotkałem 1.6 16v+LPG, ale technicznie prawie wszystko w porządku (klima nie działa :( i tylna szyba).

A wszystko dzięki mojej małżonce, bo już miałem kupić też scenica ale w najbogatszej opcji, wszystko mającego, i byłem umówiony na drugi dzień na odbiór a moja żona zaczęła mówić weź zadzwoń jeszcze gdzieś obejrzyjmy jeszcze inne, ta skóra chyba ci rozum zaćmiła, no i obejrzałem mega brzydkie auto w lepszym stanie technicznym ale gorszym wyposażeniem no i jest.

Pozdrawiam wszystkich szukających samochodów.

Czy to jedno z aut powyżej?

Nie, autko nie z internetu. Prywatny właściciel, 3 lata w kraju.

Edytowano przez defil85

może nie będzie miało super wyglądu, ale pod względem kosztów utrzymania i awaryjności odwdzięczy się :)

Niedziałająca klimatyzacja...życzę powodzenia bo w większości przypadków koszt jej przywrócenia do sprawności jest tak wysoki, że niedziałająca już pozostanie.

Auto kupione- zamykamy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...