Skocz do zawartości

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Masz ciekawy materiał wideo związany z motoryzacją?
Dodaj go do na naszej bazy - kliknij tutaj, wybierz kategorię i dodaj film

Recommended Posts

Właśnie nie wiem co robić klima chłodzi a tu im cieplej tym bardziej to świergota~szczególnie na postoju podjechał bym do serwisu ale  skroją za nabicie bo powiedzą że mało czynnika było itp.w co mi się nie chce wierzyć.Ludzie czasami po kilka lat nic nie robią i jest dobrze.Ogólnie jeśli to TTTM to kiepsko ze strony producenta że tak niedopracowane!możliwe że to zawór rozprężania tak pracuje.

Nie wnikając w kwestie techniczne - ja akurat jestem kompletnym laikiem - to u mnie aż tak uciążliwe to nie jest, aczkolwiek coś słychać. Jak masz wątpliwości, jest to uciążliwe i masz gwarancję, spróbuj zrobić zgłoszenie reklamacyjne.

Dnia 11.04.2018 o 08:59, ROBRAT napisał:

Jeśli auto na gwarancji to jak procedura z przeglądem klimatyzacji ASO czy zakład specjalizujący się w klimach?Też słyszę świergotanie z środkowych kratek.

Miałem identyczne objawy rok temu, jakby płyta CD chodziła w napędzie. Jednocześnie układ słabo chłodził. Dodali mi kontrast do klimy, po tygodniu wróciłem, brak było nieszczelności wtedy okazało się, że jest tylko 50 g  środka. Układ został nabity i na razie ciesze się chłodnym powietrzem.

Mam wizytę w ASO 25 kwietnia w ramach gwarancji sprawdzą i nabiją układ.Widać że w fabryce chyba nie mają czasu na nabijanie tylko na odwal oby wypchać i coś tam zimnym dmuchał.Nie chce mi się wierzyć żeby w nowym aucie była gdzieś nieszczelność~ale w dzisiejszych czasach to już nic mnie nie rozczaruje odnosnie motoryzacji.

Mi też syczało w M3, jak przycisłem AC OFF to dźwięk znikał. Nabiłem klime i wszystko cacy, oczywiście nie w ASO tylko u znajomego.

Z tym że serwis za bardzo nie chce dobijać klimy - czynnik podobno strasznie podrożał (a podobno w zeszłym roku już było straszne przebicie w porównaniu z latami poprzednimi).

Zrób to w innym serwisie, który specjalizuje się w klimie i bez problemu.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się