Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spalanie Renault Megane III ph III 1,2 Energy Tce 130 HB


darekgt

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda kolego 3,5 litra ciężko ale możliwe, spróbuje następnym razem :) z tym ze musiał bym zresetować komputer w trakcie jazdy i cisnąć cały czas na 5-tym biegu z prędkością 60/64km/h jest fajny odcinek drogi własnie na 7-emce Elbląg - Nowy Dw. Gdański jak się poszczęści można żółwim tempem przemknąć cały czas 60km/h ale to już wtedy ciężarówki zaczną mnie wyprzedzać musiał bym jeszcze zatankować na shellu pb98 nitro + jak będę miał okazje to przejadę te 20km na 5 biegu z w/w prędkością :)

Najwięcej spala przy ruszaniu ale nie muszę tego nikomu mówić bo to jest tak oczywiste że aż wstyd o tym wspominać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5 tym biegu przy obrotach około 1750obr/min u mnie pali najmniej no na 6tym w tych granicach tez dobrze będzie, i prędkość będzie rozsądniejsza :) nie mowie bo czasem przycisnę Megi co by się gary wypaliły ;) raczej jeżdżę spokojnie bez szaleństw, bo poszaleć tym autkiem nie idzie no chyba ze zmienić auto na Nissana 350Z ale tu już ekonomii nie ma ale za to jest podobno 100% zadowolenia z jazdy :) czas pokarze, raczej traktuje Megi rozsadnie nie zamulam jej na niskich obrotach ani nie wyżynam z niej siódmych potów raczej normalne jeździdło po mieście, a na trasie jak się da to tez człowiek przyciśnie jak ograniczenia pozwolą ;)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci tak powiedział?

Przy skrzyniach 6 biegowych jak najbardziej dwumasa jest.

Najbardziej tym faktem byly zdziwieni użytkownicy Dacii 1,2 TCe.

Pawel wg. mojej wiedzy, z kilku źródeł, min. z naszego forum niema, jak masz inne info to daj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Ostatnie moje spalanie z Nowy Dwór Gdański - Elbląg, nocna jazda bez klimy.

 

post-73492-0-61106700-1468621911_thumb.jpg post-73492-0-25029100-1468621931_thumb.jpg post-73492-0-04695500-1468621941_thumb.jpg post-73492-0-41972000-1468621951_thumb.jpg

 

Komputer kasowałem już w trasie, trasę skończyłem pod domem w Elblągu, więc przez miasto dodało mi 0,1km/100, średnia przez 7-mkę wychodziło 4,0L/100km.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5 tym biegu przy obrotach około 1750obr/min u mnie pali najmniej

 

Moim zdaniem korbowód na takich obrotach przy 5 biegu cierpi. Takie obroty są bezpieczne na 1 czy 2 biegu, ale nie 5. Osobiście na 4,5 czy 6 biegu nie schodziłbym poniżej 2200 obrotów, tym bardziej że 1.2 TCe podobno ma dwumasówkę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • darekgt zmienił(a) tytuł na Spalanie Renault Megane III ph III 1,2 Energy Tce 130 HB

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!