Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

byq84

Megane IV phI Bluetooth w Megane IV

Recommended Posts

@lol19pl

Zadziałało jak złoto, wersja 2.2.19.300 zainstalowana, telefon też podłączony. Dzięki serdeczne za pomoc.

Ktoś z Was oprócz @namelessone próbował robić upgrade rlink-a z tego linku co dał @lol19pl? Dla mego VIN'u też znajduje nowszą wersję, prawdopodobnie też 2.2.19.300 a mam 2.2.18. Na swoim koncie nie mam informacji, żeby był jakiś dla mnie update. 

@emigrant_ Ja z niego robiłem update z 2.2.18.500 do 2.2.19.300. Mi też taka informacja się nie wyświetlała. Na pewno nie trzeba mieć konta, bo inaczej serwis nie mógłby robić aktualizacji (nie mają dostępu do kont na r-link store).

coś chyba jest na rzeczy w honorami i huawei bo kupiłem nowy i mam problem, zmieniłem na lenovo jakiś stary i nie zrywało. Dziwne jest to, że muzyka leci bez problemu, a przy nawiązywaniu połączenia rozłancza. Mi już raz aktualizowali system bo rolka nie działała przy wybieraniu z książki w lg. Teraz w  r link toolbox miałem aktualizację chyba 3mb myślałem, że pomoże ale nic się nie zmieniło nawet chyba wersja nie wiem co to za aktualizacja była. Wie ktoś może coś na ten temat?

@cegla11 Zmienił się numer wersji systemu? bo jak 3 mb to obstawiam aktualizację sklepu r-link store.

no właśnie chyba się nie zmienił, żadnych zmian nie zauważyłem

Ja miałem rozmowę z Panem zajmującym się multimediami z centrali Renault i powiedział tylko tyle że z Huawei są problemy z połączeniem 

Ze względu na jakieś standardy bluetooth które nie zawsze są takie jak Huawei podaje. Dotyczy to losowych tel i losowych modeli. Niestety mój p10 Lite nie lubi się z samochodem

Ja miałem dwa Honory: 7 i teraz 8 pro i z pierwszym był problem do aktualizacji. Po aktualizacji wszystko jest w porządku zarówno ze starym telefonem jak i z nowym.

a jaką aktualizację robiłeś i gdzie w ASO? jaką masz wersje softu?? Ja mam gwarancje do końca września to na pewno jeszcze tam pojadę to zgłosić ale nie chce mi się tam kwitąć

A to było z rok temu, więc wersji nie pamiętam. Od którejś aktualizacji można dalej samemu instalować przez pendrive, więc jeśli nie robiłeś żadnej aktualizacji softu w salonie to znaczy, że masz starą wersję i musisz odwiedzić salon. Jeśli masz auto z 2016 to najnowsza aktualizacja dla Ciebie to 2.2.19.300. Jeśli masz: 2.2.17.8032.2.18.590 albo 2.2.19.200 to możesz sobie sam zaktualizować do 2.2.19.300, a jeśli masz inną wersję to tylko serwis.

mam wersje 3.3.16.946

I samochód kupiony w 2016?

30 września 2016 mam navi 8,7 cala

TEż mam wersje 3.3.16.946 z października 2017 i też byłem 3 razy na aktualizacji,resetach naprawach itd.

Nic nie pomogło.Najlepsze że czasami cały dzień jest ok i można rozmawiać.

w przyszłym tygodniu się umówię, bo nie będę zmieniał specjalnie telefonu, który z resztą mam 2 miechy

Dnia 3.05.2018 o 14:50, namelessone napisał:

@lol19pl

Zadziałało jak złoto, wersja 2.2.19.300 zainstalowana, telefon też podłączony. Dzięki serdeczne za pomoc.

Witam,

mam wersję 2.2.17.

Telefon Alcatel Idol 4.

Łączy się i udostępnia media, natomiast nie da się sparować telefonu tak, aby wykonywał połączenia :(

Miałeś podobnie?

Spróbuje zrobić upgrade, skoro Tobie pomogło...

PS. A masz może app Android Auto? Udostępniasz jakimś cudem widok telefonu na ekranie 7" ?

@radosny w r-linku 2.2.XXX nie ma Android Auto.

A z telefonem, to gdy będziesz połączony z samochodem, wejdź w telefonie w ustawienia bluetooth i przy r-linku kliknij ikonkę "i" albo przytrzymaj napis "r-link" (wszystko zależy od wersji androida i nakładki producenta", żeby przejść do właściwości tego połączenia. Tam sprawdź czy masz zaznaczone "dźwięk telefonu" oraz "udostępnianie kontaktów", jeśli nie masz to zaznacz. Potem w aucie wejdź w ustawienia bluetooth, dalej w połączone telefony i tam sprawdź czy obie ikonki są podświetlone.

We właściwościach połączenia mam tylko dźwięki telefonu i multimedia - oba włączone. Znalazłem listę kompatybilnych urządzeń z r-linkiem i nie ma tu mojego modelu...

Zrobiłem upgrade systemu na 2.19. Nie widzę żadnej różnicy poza trójwymiarowymi autami w nawigacji. Telefon dalej jest nierozpoznany, lektorka w navi dalej czyta jakby była w 1 klasie polskiej podstawówki, dodatkowo nie mogę teraz robić zooma na mapie... Nie zdarzył się żaden cud i nie pojawiła mi się opcja mirrora z telefonu ani auto android :( (mam taką app w telefonie i chciałem udostępniać obraz mapy na wyświetlaczu samochodowym... )

AA czy carplay działa w wiekszosci przypadków tylko w wersji oprogramowania 3...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się