Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth w Megane IV


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie wszyscy np. mój brat ma jabłko SE i jest z niego zadowolony. Nigdy nie był lanserem, szpanerem, czy kozakiem i nie świeci logo w każdą stronę świata :-) Chciał z jakiś tam powodów to mieć i miał na to kasę więc sobie kupił i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MarcinDe napisał:

a nie jakieś Isrony i Szajsungi.

 

Od wielu lat używam tylko LG

"No pacz pan" a ja własnie żonie kupiłem 6s bo jej LG to był syf totalny, a teraz 6s działa jak złoto (miał być SE, ale akurat nie było tej wersji którą chciałem).

Ba, połączony z autem przez BT jest spokojnie 10m jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MarcinDe napisał:

Jak się kupuje Iphona żeby pokazać jakim to się nie jest kozakiem "na topie" to potem są takie problemy.

 

Znamy się, że takie wycieczki w moim (a konkretnie to mojej żony - a to dla Ciebie jeszcze gorzej) kierunku wypisujesz? Nie pytałem ani o opinie o mnie, ani o sprzęcie jaki mam czy użytkuję. Nie masz nic rzeczowego do wniesienia w temacie to może opanuj swoje emocje i swoją internetową odwagę.

 

BTW 5s to chyba nie jest jakiś top model i nie bardzo rozumiem czym niby ktoś chciałby się tu chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎09 o 23:51, maildoremika napisał:

Muszę potwerdzić niestety restarty radia , raczej to nie wina telefonów. Zdarzają się bez podłączonego bluetootha.

Stan na dziś jest taki, że wciąż nie ma rozwiązania tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja mam samsungas7 a żona a5, oba łączą się bez problemu bardzo szybko, nic nie zrywa połączenia i jest ok, z iphonem nie próbowałem bo nie mam żadnego, patrząc na posty nie których to chyba muszę kupić, żeby się nie czuć "gorszym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni byłem w piątek w serwisie - znają problem. Najnowsze Androidy i iOS wymagają aktualizacji softu jednostki multikulti. Po wgraniu najnowszego softu problemy ze stabilnością połączenia BT zniknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gmbs jaką masz wersje softu?

 

Ja mam problem tego typu że po sparowaniu z tel, tel bardzo ładnie się łączy z samochodem, za kazdym razem automatycznie. Muzyka tez działa bez najmniejszego problemu za każdym razem. Problem pojawia się w momencie kiedy zaczynam wykonywać połączenia zgodnie z przeznaczeniem zestawu głośnomówiącego. Kilka maks kilkanaście połączeń jest ok a potem nagle " połączenie bluetooth zostało przerwane " w trakcie rozmowy ( zazwyczaj w momencie odebrania ). Najgorsze że potem jest problem z powtórnym połączeniem telefonu i dopiero usunięcie z rlinka oraz ustawień w telefonie pomaga. I tak ciągle. 

Tel to Huawei p10,może ktoś z Was pomoże.

Był w serwisie na naprawie, przy oddaniu niby wszystko ok  naprawa wg zaleceń producenta i po 2 dniach to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie po aktualizacji softu wszystko z bluetoothem ok, na iphone 6S oraz Iphone X działa bez problemu. 

Niestety ciągle występuje problem restartu radia, z tym będę męczył ASO w przyszłym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też mi się tak wydaje ale cały czas prowadzę walkę z Huawei p10 lite. Mamy z żoną takie same i oba rozlaczają połączenie mimo zmian softu aktualizacji itd. Pewnie będę zmuszony zmienić telefon ( moim zdaniem żenada) a koniecznie muszę mieć duala i chciałbym zmienić na takiego który będzie działał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!