Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszczelka pomiędzy drzwiami


Rekomendowane odpowiedzi

@deku to Ty napisałeś. I po raz kolejny: po co się tu wyzłośliwiacie w mało wysublimowany sposób? Dyskutujemy, ale jak ktoś nie chce - nie musi brać udziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się, w samochodach luksusowych dźwięk zamykania drzwi jest bardzo ważny i sporo pracują nad nim.

Megane to budżetowe auto więc cudów nie ma się co spodziewać, dźwięk zamykania drzwi bardzo metaliczny i często coś brzęczy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, deku napisał:

czy drzwi ładnie trzaskają?.... problemy pierwszego świata...

deku zdziwiłbyś się. Rodzice mieli Fiata 132 z 1974 roku, nówkę sztukę. Drzwi w tym aucie zamykały się z takim charakterystycznym dźwiękiem - do dziś się nie spotkałem z tym w żadnym z aut. Dźwięk tak charakterystyczny, że dziś poznałbym go bez problemu, mimo, że auta już nie ma u nas od ponad 20 lat.

 

A w Renówce to charakterystycznym dźwiękiem są strzelające ograniczniki :-D

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, meganecoupe02 napisał:

A w Renówce to charakterystycznym dźwiękiem są strzelające ograniczniki :-D

To prawda, ale to przed trzaśnięciem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renówki nie są złe, ale jakby do każdego auta dołożyli z 10-20 Euro na poprawę jakości, to były by lepsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wiem czy nie są tak złe :-) 

Miałem 2 Citroeny, Puga i teraz trzecią Renówkę i uważam że są najbardziej kiepscy z francuzów, jeśli chodzi o jakość materiałów, wykończenie wnętrze czy też chore patenty elektroniczne etc.

Trzeba też kupić te uszczelki może minimalnie ciszej będzie bo w 1.6 powyżej 120km/h to nie wiele słychać w kabinie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, altair4 napisał:

Co do aukcji na allegro to te sklepy z google np. http://uszczelki24.pl to ta sama firma co na allegro (Grupa BESON), możliwe, że mają więcej sztuk niż na allegro albo są w stanie je sprowadzić, trzeba by się pytać.

Wiem, znalazłem to później. Tutaj bezpośredni link do strony sklepu z uszczelką, o której piszemy. Cena troszkę niższa niż na Allegro. Jedyne co mnie powstrzymało przed zamówieniem tam to brak podanej miary/jednostki i nie wiadomo czy podana jest za metr, pół, czy ile, a że nie lubię niepewnych transakcji to napisałem do nich przez Allegro i ponoć już zwiększyli ilość w aukcji i mają te uszczelkę od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!