Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault oszczędza na drobiazgach


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie pamiętam jaki to jest dokładnie producent i typ (nadrukowane logo GMs). Mam dwa typy (obie mają z jednej strony taką srebrną folie) - jeden typ jest cieńszy, cięższy i zrobiony tak jakby z takiej masy ala guma. Drugi typ jest grubszy i to jest taka jakby pianka.

thumb_hosting_zdjec_1461662493__img_20160426_105614.jpg thumb_hosting_zdjec_1461662479__img_20160426_105608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym się maską nie przejmował - nie sądzę, żeby projektanci przewidzieli ja jako element chłodzący silnika.

Ale za bardzo zbaczamy z tematu.

Ktoś wie może jaki powinien być numer katalogowy plastikowej pokrywy do silnika o takiego (dwa żółte korki):

Mój odnośnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może jaki powinien być numer katalogowy plastikowej pokrywy do silnika o takiego (dwa żółte korki):

Mój odnośnik

Musisz tylko swojego namierzyć i tutaj znajdziesz większość numerów oem części

http://www.catcar.info/renault/?lang=en&l=c3Q9PTIwfHxzdHM9PXsiMTAiOiJNb2RlbCIsIjIwIjoiTVx1MDBlOWdhbmUgSUlJIn18fG5vcHJzPT0xNDk1fHxicmFuZD09UmVuYXVsdA%3D%3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane 3 Limited kombi 2015 nie było zaślepek ani uszczelki. Dzisiaj nabyłem cały zestaw :

 

uszczelka błotnika 638219570R 29 pln aukcja internetowa

spinka mocująca uszczelkę 7703074624 11,5 pln sztuka ASO (potrzeba dwie)

osłona śrub amortyzatora 543301929R 3,20 pln sztuka ASO

osłona śrub od ramion wycieraczek 8200027479 5,15 pln sztuka ASO

 

Zastanawiałem się nad spryskiwaczem mgłowym 289309708R ale cena 32 pln sztuka w ASO nie zachęca co do rezultatu jaki się otrzyma. Jeszcze z jednym poprawię oszczędności fabryki, będę montował zaworek zwrotny do płynu spryskiwacza.

Edytowane przez psi2338
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do tematu osłony na komputer. Chyba jednak jest konieczna.

Na zdjęciu tego tak bardzo nie widać, ale po myciu auta myjką ciśnieniową, cały był mokry (oczywiście mycie z zamkniętą maską).

post-75111-0-82638700-1486974299_thumb.jpg

BTW. Na zdjęciu widać też uszczelkę, którą znalazłem po wizycie w ASO (w tym miejscu w którym właśnie na zdjęciu się znajduje).

Edytowane przez deku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!