Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault oszczędza na drobiazgach


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

Może być też tak, że chodzi tylko o temperaturę, u mnie w gt220 przy ścianie grodziowej jest turbina. Przy 2 litrach nie ma zbyt wiele miejsca pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają, nie wiem czemu prawie każdy na to narzeka, zbiornik spory więc wystarczy dolać raz na parę miesięcy.

Gdyby na parę miesięcy, to byśmy nie narzekali. Raczej na parę dni, zwłaszcza,że idzie wiosna i ciężarówki będą jeszcze mocniej błotem rzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5-letnią, krajową MIII GT Line i skóra, wnętrze bez oznak zużycia, jest też komplet "drobiazgów". O ile brak "drobiazgów" faktycznie występuje to materiały innej jakości nie wchodzą w grę przy tak masowej produkcji - jakość materiałów zależy od wersji wyposażenia i fazy. W Privilege pękała jasna skóra w ph1 i to niezależnie od rynku.

 

Jak widać nie tylko jasna pękała.

To z 2012r. 89kkm

post-16747-0-21329600-1488033054_thumb.jpg

Edytowane przez witman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy pod tylnymi siedziskami macie jakieś wygłuszenie. Ostatnio na jakimś zdjęciu widziałem, że było - tylko nie wiem czy to nie była samoróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to zdjęcie - nie wygląda jak samoróbka:

 

Tu reszta zdjęć przy okazji montażu LPG przez Adama Rogowskiego z Lublina):

https://www.facebook.com/pg/Auto-Gaz-748244761881178/photos/?tab=album&album_id=1358556950849953

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka to wersja auta, ale boczki drzwi mam tak samo biedne więc obstawiam, że tak jak moja, czyli Limited (listopad 2014). Niestety u mnie brak tej maty.

Edytowane przez deku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłona ma numer katalogowy 237060001R

Nówka, oryginał Renault kosztuje 50 zł, do zamówienia w dowolnym ASO, albo przez allegro.

Odnośnik

Mnie tylko zastanawia, że skoro w nowej wersji po liftingu nie ma wyprowadzenie ze zderzaka do rury z chłodzeniem to czy nie będzie to rodziło jakiś problemów z przegrzewaniem komputera.

Zakupiona i zamontowana. Trzeba było zeskrobać trochę plastiku z obecnej osłony akumulatora (ok 1mm w dwóch miejscach).

Teraz będę obserwował, czy się komp nie grzeje, bo bez osłony to właściwie cały czas zimny był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!