Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupię Granda Scenica II lub III


Marcinex1233

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie nr 10 zaciek na tapicerce drzwi pasażera. Może to tylko pozostałość po praniu tapicerki, ale sprawdził bym pod kątem zalania (wnęka pod szufladą kierowcy i sławne złącze R3).

Ponadto konsola centralna jest dość mocno porysowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Lucas Car, wyświetlacz nawiewu uszkodzony, dymi przy dodawaniu gazu, prawy próg wgnieciony, lewe nadkole i tylna klapa przerysowane, tapicerka drzwi poprzecierana, nie wspominając stoji na zimówkach i alufelgi do piaskowania i malowania, klima nie działa (niby do nabicia)

 

Dodano: 20 lip 2017 - 08:44

Gdzie szukac złącza R3??

 

Dodano: 20 lip 2017 - 09:12

Jeszcze co do aut jak się ma automatyczną automatyczna skrzynia biegów, czy warto na co zwrócić uwagę?

Edytowane przez Marcinex1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno brak ESP nie ma przycisku no i relingów.

Samochód niedawno polerowany bo mnóstwo kropek z pasty we wnękach.

Fotel pasażera mocno sfatygowany na boczku.

Wydaje mi się brak wklejki na lewym tylnym błotniku.

To radio nie ma mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś było to ogłoszenie na forum. Pamiętam przez te paluszki na zdjęciu :-D. Tak więc samochód dość długo szuka właściciela.

Zdjęcia robił jakiś mistrz fotografii, na domiar tego bajkopisarz.

- źle spasowany przedni i tylni zderzak, ale to częsta przypadłość która nie dyskwalifikuje auta.

- wnętrze według mnie zużyte jak przy 300 tyś. km (skóry poprzecierane)

- sprowadzony z Francji (prawdopodobnie jedna karta -> auto z ubezpieczalni) 

- zwróć uwagę jak wyglądają felgi i opony

- przyciski w zmieniarce jakieś powycierane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem spalony (dzwoniłem kilka razy jak miałem wracać z wakacji oglądać) ale może ktoś co ma jakieś pojecie zadzwoniłby popytał co i jak, ogólnie tak? Może ktoś wie czego zdjęcia zrobić żeby było coś więcej wiadomo, nie powiem wersja ładna tylko żeby nie wyszło że 10tys trzeba włożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcinex1233 napisał:

Ogólnie gość dziwny do salonu nie pojedzie bo teść ma 70 lat co sprzedaje i cytat "ma w dupie jeżdżenie po salonach" (oddalony o 20km)

Tylko po co interesować się samochodem od tak kombinującego sprzedawcy. Widać, że ma coś do ukrycia. To jak proszenie się o kłopoty. Przysłowiowy "teść" do salonu jechać na sprawdzenie nie musi.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!