Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zaloguj się, aby obserwować  
MarcinDe

Działanie przegladania "zobacz nowe posty'

Recommended Posts

Witam

czy istnieje możliwość ustawiania za jaki okres ma mi pokazywać "nowe posty". Domyślnie jest od ostatniej wizyty, ale to jest trochę bez sensu. Bo silnik forum potrafi mnie jakby przelogować jeśli mam włączone forum i np. przez 20min nic nie robię. No i powoduje to że przy pierwszym wejściu w dniu mam 60 nowych postów, a po 30min mam np. 2. Trochę to chore. Na każdym forum na którym do tej pory siedziałem (np. LRKP, LKP, CFP) istnieje możliwość ustawienia okresu za jaki chce widzieć posty, a silnik nie przelogowuje po 30 min nieaktywności.

A na naszym forum nie widzę takiej opcji, albo jest tak ukryta że ja nie mogę jej znaleźć.

Edytowano przez MarcinDe

Próbowałeś wyczyścić "ciasteczka"?

Czyściłem, nic to nie dało.

Jak wchodzę na forum, wejdę na nową zawartość i coś poczytam, a potem np. przez 30 min. nic nie robię to mnie jakby przelogowuje.

Korzystam z IE11 - ale siedzę na kilku forach i nigdy nie miałem takiego problemu.

W ogóle to brakuje mi właśnie możliwości określenia z jakiego okresu ma mi pokazywać posty - np. od ostatniej wizyty, z 24 godz. itp. Na większości for jest coś takiego. Tylko że żadne z których użytkuje nie jest na tym silniku co nasze.

Może to wina IE? Ja stale używam FF, sporadycznie Chroma i nie widzę takich problemów.

Poczekajmy co odpowie Krzychu.

w załączeniu menu z forum Laguny

thumb_hosting_zdjec_1486999798__forum.jpg

Sam się temu dziwię, ale na żadnym nigdy nie miałem problemu z IE.

Podłączę się pod temat. Dzisiaj miałem sytuację, że do południa zalogowałem się na chwilę, żeby coś sprawdzić na forum. Nie sprawdzałem nowych postów. W tej chwili zalogowałem się znowu aby poczytać nowe wątki i co się okazuje, że pokazało mi posty od zalogowania dopołudniowego a nie od ostatniego sprawdzania nowych postów. Uważam to za błąd w działaniu forum, ponieważ nie muszę przy każdym logowaniu sprawdzać nowych wątków ale chciałbym mieć taką możliwość później. Propozycja z forum laguny o sprawdzaniu np z ostatnich 24 godzin lub innego zadanego czasu byłaby lepsza, a nasze forum pokazuje wątki od ostatniego logowania.

Przecież można ustawić sobie w ustawieniach, aby forum pokazało wszystkie posty jakie nie czytałem. Wchodzimy w "Mój profil", potem w "Ustawienia", a na końcu zmieniamy "Wyszukiwanie" na posty których nie czytałem. I mamy wszystkie posty których nie czytaliśmy.

• +1 1

Aston no to akurat jest tylko półśrodek, bo jednak wolałbym mieć możliwość wyboru samemu okresu za jaki ma pokazywać. To ustawienie, o którym piszesz powoduje że widzę posty sprzed roku, których nie czytałem, i wcale nie mam zamiaru czytać. I zawsze będzie te wszystkie posty pokazywało, a jeśli mam możliwość wyboru okresu to wtedy jest tak jak powinno być. Bo jest kupa wątków, które mnie interesują.

Edytowano przez MarcinDe

Zawsze możesz sobie dodać do obserwowanych to co cię interesuje ;)

Sorry za pomyłkę w zdaniu - powinno być "które mnie nie interesują".

Te które są dla mnie ważne - wiem że mogę sobie dodać do obserwowanych.

Temat powraca jak bumerang, ale żadne zmiany w obecnym silniku nie będą już wprowadzane. Forum Laguny korzysta z nieco nowszej wersji silnika i jak widać albo jest to już wbudowane, albo zrobili moda.

W wolnych chwilach pracuję nad migracją do wersji 4.* , ale niestety są spore problemy...