Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Geble napisał:

Nie papuguj.

Oświetlają mocno rejestrację , choć to minus jak policja bd chciała spisać numer ;p

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę trochę temat. Wczoraj zauważyłem, że mrugają mi światła podświetlające tablicę rejestracyjną. Czy ktoś spotkał się z tym? (Przy braku zmiennego obciążenia, silnik odpalony i zapalone światła.)

Podobnie jak tu na filmie:

 

BTW. Dzisiaj zamontowałem Philipsy Extreme Vision 6000K, ładnie teraz świeci, czysta biała barwa.

 

Edytowane przez pepe701
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez była dyskoteka. Zamontowałem ledy „Filipsa” i się uspokoiło. Nie omieszkałem też zgłosić tego w ASO.

Usłyszałem, ze to właśnie przez ledy... :-DLogiczne przedstawienie chronologii zdarzeń nie miało znaczenia dla nich. LEDy to robią i kij. :applause:

Nie mniej pozostałe problemy rozwiązali od strzała. W między czasie zmieniłem blachy Megi na prawilne krakowskie i kobitka za komputerem tworzyła nowe zlecenie w ASO (beze mnie) i ominęła ważny punkt estetyczny... Paproch na wyświetlaczu przeziernym. Wiec „aj łil bi bek”. Jednak póki co z dyskoteką spokój :96_ok_hand:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam serdecznie chciałbym sobie wymienić oświetlenie tablicy w5w na phlilips white vision, nie chcę żadnych ledów. Mam problem udało mi się jakoś wyciągnąć samą plastikową przezroczystą obudowę, ale za chiny nie dało się wyciągnąć żarówki. W instrukcji zauważyłem, że trzeba najpierw wyciągnąć lampkę wraz z obudową. Mam z tym problrm bo nie chcę nic uszkodzić, ale nie wiem jak to podważyć, żeby wylazło. Bardzo bym prosił o instruktaż jak to podważyć, żeby nc nie spaprać i jakim narzędziem to robiliście (śrubokręt jest chyba zbyt twardy) Przy okazji wymiany w5w w schowku i bagażnika spaliłem sobie bezpiecznik 7.5a. Na szczęście forum przyniosło mi odpowiedz :)

W związku z tym liczę teraz znowu na waszą pomoc bo te oryginalne światła żółte to straszna komedia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po wymianie na Philips T10 W5W 6000K X-treme 360 w aucie taty randomowo rzuca komunikaty o zagrożeniu w trakcie jazdy. Teraz nie wiemy czy to wina słabego akumulatora czy rzeczywiście żarówek. Dzisiaj wymieniliśmy w mojej i będę badał czy taki problem też się pojawi. Jeśli to przez żarówki, to ktoś tu miał może podobny problem?

 

EDIT: Po godzinie jazdy w mojej bez problemów.

Edytowane przez jacob1342
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłbym rezystancję wewnętrzną akumulatora. Te auta nie ładują od razu po odpaleniu silnika akumulator. Każde zmienne obciążenie będzie obciążać akumulator. Czytałem, że w skrajnych przypadkach pomimo odpalenia silnika potrafi nierówno pracować a nawet zgasnąć. Początek ładowania po uruchomieniu silnika jest dopiero parędziesiąt sekund później. Można to zaobserwować np na woltomierzu w miejscu zapalniczki.

Nie bez powodu dali Aku 70Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Panowie, 

Mam kompletnie skorodowany środek od tego wkładu lapmy tablicy rejestracyjnej. 

Czy taki wynalazek od Megane 3 podejdzie? Czy trzeba szukać od 4?

 

https://allegro.pl/oferta/podswietlenie-tablicy-clio-iii-3-iv-4-gt-05-uniw-9455357579

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!