Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam,

Zwracam się do Was koledzy i koleżanki z zapytaniem o polecenie godnej osoby która jest mi w stanie sprawdzić po Vinie stan mojego pojazdu gdyż przybyło mi nowych zmartwień.

Po wizycie u mechanika, 3 miesiące od daty zakupu (wymiana rozrządu) dowiedziałem się nowych informacji o samochodzie. Mianowicie od strony pasażera była uszkodzona i spawana podłużnica, przednia jej cześć oraz wymieniany słupek od strony kierowcy jak i podobno maska. Auto oficjalnie miało "tylko" przetarte lekko nadkole. Dodatkowo mechanik wysłyszał ewentualne zawory do wymiany w najbliższym lub późniejszym czasie. 

Proszę o kontakt do osoby, która mogłaby pomóc w temacie sprawdzenie danych po stronie francuskiej.

Obawiam się w takim razie o silnik czy jest faktycznie fabryczny i czy stan 110 tys jest prawdziwy. Czy jest możliwość sprawdzenia oznaczeń silnika po Vinie (zaciekawił mnie to, że jak pytałem o rozrząd w jednym warsztacie to powiedzieli, że wynika że ma zmienne koło faz rozrządu a mechanik wczoraj wymienił rozrząd i go nie było)...

Jak wygląda sprawa z od strony prawnej z domaganiem się jakiejś rekompensaty ze strony sprzedawcy, który prowadzi działalność w domu prowadząc komis.

Proszę o pomoc

Połączyłem z istniejącym tematem -  mireczek01

Na stronie link dowiesz się jaki powinieneś mieć silnik i jaki powinien być nr fabryczny silnika. Co do historii samochodu może być trudno. Spróbuj zapłacić za historię na ogólnodostępnych dekoderach VIN. Ponadto idź z dowodem rejestracyjnym do ASO i jak ładnie poprosisz to powiedzą Ci coś o jego historii serwisowej.

panowie a mi ta stronka do rozkodowania vinu coś nie chodzi ... VIN VF1KZV0v0642039932

Jeżeli wpisujesz Vin ten co podałeś to jest nieprawidłowy,za dużo znaków.Powinien być wg mnie VF1KZ0V0642039932.Ten wchodzi u mnie.Czerwona Megi :)

Napisano (edytowany)

xxx

tak czerwona megi .... możesz podać szczegóły . Cały czas mam komunikat że z mego IP za dużo zapytań 

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Edytowano przez hpek

panowie poproszę o jakieś szczegóły na temat mojego vinu VF1KZ1V0645832971  

Dnia 18.07.2018 o 22:33, hpek napisał:

xxx

tak czerwona megi .... możesz podać szczegóły . 

Proszę

Mégane III KZ0U Kolor nadwozia czerwony capsicum.pdf

15 godzin temu, retros1234 napisał:

panowie poproszę o jakieś szczegóły na temat mojego vinu 

Proszę

Mégane III KZ1V Kolor nadwozia szary platynowy.pdf

@Adamos1115 jest szansa takiego rozkodowania i mojego vinu? VF1JZ0BB641026358

Pozdrowki, miłego dnia:) 

@Adamos1115 - dzięki  

Napisano (edytowany)

Witam wszystkich, pierwszy mój post i mam nadzieję, że nie ostatni :) prośba o rozkodowanie nr VIN VF1KZ1V0642251712. Jeśli nie ten dział to wielkie sorry, ale temat o rozkodowaniu VIN do Megane III phI jest zablokowany.

Edytowano przez ja_rule

VF1DZ0V0640682447 mógłby ktoś rozkodować ten vin w inny sposób aniżeli na ukrainskiej stronce ? raz wyskoczyło mi wyposażenie i miałem małe nieścisłości, a teraz wyrzuca mi błąd :(. Z góry dziękuje !!!

Napisano (edytowany)
Dnia 31.07.2018 o 19:01, ja_rule napisał:

Witam wszystkich, pierwszy mój post i mam nadzieję, że nie ostatni :) prośba o rozkodowanie nr VIN VF1KZ1V0642251712. Jeśli nie ten dział to wielkie sorry, ale temat o rozkodowaniu VIN do Megane III 

Proszę

Mégane III KZ1V Szaro%c2%a6%c3%86 cassiopee.pdf

14 minut temu, czik3n napisał:

VF1DZ0V0640682447 mógłby ktoś rozkodować ten vin w inny sposób aniżeli na ukrainskiej stronce ? raz wyskoczyło mi wyposażenie i miałem małe nieścisłości

Proszę.

Mégane III DZ0U Kolor nadwozia niebieski twilight.pdf

Edytowano przez Adamos1115

To i ja poproszę o rozkodowanie  VIN: VF1BZ0B0640923672

z góry bardzo dziękuję.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się