Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

MarcinDe

Megane IV phI Megane IV - jakie macie spalanie

Recommended Posts

@marszo @yod Doczytałem w instrukcji, że ograniczenie do 150 km/h dotyczy tempomatu adaptacyjnego. Wy pewnie macie zwykły? Zaintrygowała mnie możliwość ustawienia więcej niż 150 km/h bo to ograniczenie (czasami) mnie wkurza...

9 godzin temu, Pitrek napisał:

Rzeczywiście macie się czym chwalić. Jeździcie po NRD?

Gdzie tu jest przechwałka? Czyste info. Ty jeździsz przepisowo i chwała Ci za to.

Robię średnio 50 000- 60 000 rocznie po naszych drogach  motocyklem i samochodem. Jak jest możliwość to tak, łamie świadomie kodeks ruchu drogowego by zaoszczędzić kilkadziesiąt minut. 

Odpowiedzmy sobie na pytanie- co jest większą brawurą?  180km/h na pustej autostradzie vs 130-140 km/h na zatłoczonej(szczególnie na A2 na odcinku Stryków- Warszawa) lub jazda emerycka i wyprzedzanie Tira lewym pase z prędkością 110km/h.? 

2 godziny temu, arcean napisał:

@marszo skrzynia EDC, czy ręczna? Nawet trochę się pokrywa z moimi pomiarami... Jaka średnia prędkość w mieście?

Manualna. Nie zwróciłem uwagi na średnią prędkość w mieście. Jazda totalnie bez brawury- pyrkanie od świateł do świateł w korku.

Średnia z ostatnich 3 tyś km, jazda 100% Warszawa: 7.3L. 140 EDC.

Megane IV,  1.3 TCe z automatyczna skrzynia biegów EDC, 140KM

Auto kupione z przebiegiem 13000km, zresetowałem komputer , przejechałem 3100km, tryb ECO,  średnie spalanie pokazywane przez komputer 6.4 l/100km.

60% trasa 40% miasto.

Edytowano przez Bartech

@Koshjaka średnia prędkość? Jeżdżąc 1.33 160 z EDC w 100% po Wrocławiu nie można właściwie zejść poniżej 10l/100km. Średnia prędkość w okolicach 15 - 16 km/h.

Megane IV kombi, 1.6 TCe 205 KM, EDC

37kkm. Średnie spalanie przy spokojnej jeździe w mieście - 10l. Trasa - ok. 8l przy 130, ok. 9l przy 150. Przy ostrej jeździe 12-13l.

Edytowano przez chebum