Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

mi jak miałem przez rok aktualizację to wszystko działało, ale rok minął i przestało. Pisze, że licencja wygasła, dlatego się zdziwiłem, że w Słowacji działa...?? też chyba ktos na forum pisał, że tam mają gwarancje na 3 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już 4 raz będę schodził do samochodu! pliki z mapami wgrane na usb, ale nie chcą się odpalić w samochodzie! Mam 2.2.18.590, ale aktualizacji do 2.2.19.200 nie widzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalował z was ktoś tego najnowszego softa już  4.0.04.230???

 

Wiem jedynie że migracja możliwa jedynie z wersji 3.3.16.946 jadę z moim do ASO na przegląd roczny w kwietniu podobno w PL ma byc od 29 marca ale w Francji już jest dostepna więc może któreś ASO już zainstalowało to?

 

Najbardziej ciekawą mnie te 4 nowe motywy wyglądu wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamsxxx napisał:

Pendrive musi być całkowicie pusty, żeby rlink odczytał aktualizację map. Żadnej muzyki etc.

Nieprawda. Już jestem po dwóch aktualizacjach map i na pendrive mam z 20 GB muzyki. Nie ma to totalnego znaczenia, czy coś jest na pendrive czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Potwierdzam to co emigrant. Również nigdy nie miałem czystego pendrive'a. Sformatowanie mogło rozwiązać również inne przyczyny - np niewłaściwy file system, lub brak jakiejkolwiek wolnej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 14.03.2018 o 19:55, daro74 napisał:

Oczywiście kolejny problem - aktualizacja mapy w wersji 2017.06 jest dostępna tylko dla samochodów z ekranem 8,7" :mad:

I pewnie auto musi być z 2017 roku, bo ja mam 8,7 ale auto z września 2016 i aktualizacji nie mam :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo dopiero auta kupione od stycznia 2017 roku mają aktualizację na 3 lata :( cena mapy w r-link store zaporowa) poczekam może na alegro się coś trafi. W sumie bardziej to mi zależy na korkach czyli funkcja traffic, ale ta jest jeszcze droższa :( co ciekawe na słowacji działa bez dopłaty....  android auto też nie działa.... kurde auto za ponad 100 tys a nic nie działa.... 

Przy okazji wie ktoś po co jest w ustawieniach telefonu funkcja smartfon? i czy komuś to działa?

IMG_20180327_173310.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!