Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena Scenica II lift


1982robo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Widzę że jest wystawiony od września. Generalnie zdjęcia są ciemne i trudno coś wywnioskować.

Skupiłbym się jednak na tyle bo prawa strona wygląda podejrzanie. Zderzak źle spasowany z błotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdjęcia takie sobie, no i ten prawy tył mi się rzucił w oczy, coś tam musiało być kombinowane, czasem jest coś drobnego jak u mnie np w pracy mi kolega po zderzaku przejechał, obdarł trochę farbę, wyłamał mocowania zderzaka ale ogólnie nic takiego się nie stało, wszystko trzyma się i nie odpada. Jeśli coś takiego to ok ale jak był jakiś dzwon to coś więcej może być uszkodzone. A te silniki na podtlenek gazu się nadają? A tak w ogóle skąd wiadomo, że jest od września wystawiony jak tam jest że od 13.11.2017 ? 

Edytowane przez 1982robo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował, auto obejrzane, nie przeze mnie ale gościa który kuma, prawy przód wymieniany, miał wypadek, trzeba pozaglądać od spodu. Na tył nie zwracał uwagi. Środek pachnący i czysty. Ciężko będzie coś znaleźć godnego uwagi, gość polecił żebym poszukał tourana to pojeżdżę ale to też loteria :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo Turan to się przecież nie psuje, tym bardziej 2,0 TDI na pompowtryskiwaczach lub inne TSI/FSI.

Moja stara lalka z silnikiem F4R tylko że z głowica 8 zaworową zrobiła ponad 350 tyś a kto wie ile było skręcone.

Sypała się elektronika, zawieszenie, ale silnik chodził jak zegarek, pomimo LPG.

W Scenicu II masz ten sam silnik tylko głowica 16 zaworowa i KZFR które lubi się sypnąć, ale i tak jest trwalsze niż w K4M.

Jeżeli mogę Ci doradzić to szukaj samochodów po liftingu, dużo rzeczy zostało usprawnionych i będzie mnie problemów z samochodem.

Zawsze sprawdzaj hands free jeżeli jest oraz obie karty, to się najczęściej psuje. 

Mamy okres zimowy więc samochodów będzie jak na lekarstwo, może warto zaczekać do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w mojej już trochę dużo do wymiany i się zastanawiam czy dokładać i jeszcze pojeździć czy nie,pewnie ponad  lekko 2tyś. trzeba by wsadzić, a auto warte nie wiem z 5, może 6 tyś. Wszystko po kolei się w nim kończy (chociaż silnik ładnie pracuje) ale trzeba by powymieniać z racji lat i przebiegu. Ehh te auta, skarbonka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tak sądzę, tylko ciężko trafić na dobry model. Ruda też trochę go bierze ale i dużo rzeczy do wymiany  :/ . O znalazłem coś takiego w sumie nie daleko, tylko dużo tych, "udokumentowany" w ogłoszeniu: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-scenic-1-6-benzynafull-serwisnaviliftpdcbrazowy-kolorgwarancja-ID6zkQFs.html . Jakoś mi ten prawy przód nie pasi, lampa jakoś tak ładnie błyszczy, może mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem dobrze. Sprowadzony z Holandii i ma NAP'a więc przebieg jest realny.

Widać że picowali go trochę, więc może lampy też dostały polerkę a w Scenicu II często matowieją.

Na zdjęciach nie widzę dokładnie czy jest wklejka na lewym błotniku. Te na tylnych słupkach są więc tył powinien być OK.

Sprawdź go po VIN'ie, może był serwisowany w ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten poprzedni juz poszedł, swojego dziś prowadzę na tarcze i klocki z przodu do sie klocki skończyły z jednej strony. Pytanie nie w temacie- czy w moim silniku 1.8 S I Ph2 jest KZFR? A tu nowy sprzęt do oceny: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-scenic-1-6-16v-benzyna-stan-idealny-z-niemiec-100-oryginal-parktronic-ID6zo7yO.html  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Ktoś zerknie? https://www.otomoto.pl/oferta/renault-grand-scenic-2008r-2-0turbob-z-niemiec-po-oplatach-full-opcja-7osob-solar-serwis-ID6znNps.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 . Jakoś mi się nic w oczy nie rzuca, firma ma dobre opinie na necie, prawie wszystkie. Może warto podjechać zobaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie cienie nad progami z obu stron samochodu, takie wrażenie jakby drzwi albo progi były pofalowane.

Tył ewidentnie robiony, lewa nakładka zderzaka w innym kolorze. 

Ponadto zdjęcia tak jakby retuszowane. 

Ogłoszenie wisi od grudnia gdzie był o 1 tyś. zł droższy LINK więc kolejka po niego nie stoi.

Moim zdaniem nie ta cena za ten rok, silnik, wyposażenie i przebieg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!