Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup urządzenia diagnostycznego renault


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tak jak sama nazwa wskazuje w temacie, zastanawiam się nad zakupem urządzenia diagnostycznego do mojej megi ii z 2004 w przyszłości planuje mieć kolejnego Renaulta więc chcę kupić przyszłościowo.

Znalazłem na internecie różne interfejsy elm 327, dd2000, CanClip, maxiecu. Chciałbym kupić urządzenie którym można wszystko zrobić od programowania kart skończywszy na komputerach, urządzenie w celu własnych potrzeb do użytku domowego.

Myślę że pomożecie mi wybrać dobrze żebym później nie żałował, prawdopodobnie kupię z serwisu allegro, tylko co wybrać?

Mam nadzieję że osoby które posiadają takie cacka udziela się w tym temacie, bądź osoba która się zna na tych interfejsach

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić urządzenie którym można wszystko zrobić od programowania kart skończywszy na komputerach, urządzenie w celu własnych potrzeb do użytku domowego.

Toś pojechał.

Kup sobie abritusa i clipa. Zrobisz wtedy wszystko. Nie ma takich urządzeń w zasięgu Twojego budżetu (wymieniasz elm325, ddt2000 a to zabawki za kilkadziesiąt złotych)

W swojej megance zrobisz wszystko Renault CLIP. Łącznie z dopisaniem nowej karty. Jak byś miał poliftową już by Ci karty nie zrobił bo nie wyliczysz sobie niczym pinu. Jeżeli planujesz zmianę auta na Megane 3 lub już coś z tych lat to w ogóle zapomnij że zrobisz do tego kartę czymkolwiek co jest uniwersalne. Trzeba wydać minimum 3000 zł na urządzenie które jest tylko do kart.

 

Renault CLIP jest urządzeniem dedykowanym do Renault. Pracuje na nim każde ASO i ja twierdzę, że jest to najlepszy wybór.

Natomiast pamiętaj, że nawet najlepsze urządzenie w rękach niedoświadczonego "diagnosty" nie tylko nie pomoże ale i popsuje.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc co lepsze?

Czyli clip najlepszy, jaką Wersję , nie obsłuży on megi 3 i 4?

Dodano: 31 maj 2017 - 22:03

Witam Clipa oczywiście z Chin kupiony na allegro i mam problem, mam wersję oprogramowania v168 i gdy zawsze podpinam Clipa mam błąd

 

Dodano: 31 maj 2017 - 22:05

Taki problem, uszkodzony clip czy auto?

 

Dodano: 02 cze 2017 - 08:39

Oprogramowamie zmieniane na 145 nie 149 167 i to samo. Auto czy klip

post-90654-0-18699800-1496261079_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renówek dookoła jak mrówków. Nie masz znajomego zapytaj przechodnia :)

A tak na poważnie to jeśli kupiłeś od firmy i masz na to jakieś potwierdzenie zakupu - reklamuj.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam serdecznie myślę o kupieniu czegoś do diagnostyki scenica myśle o clipie z allegro np http://allegro.pl/renault-clip-dacia-najnowsza-wersja-j-polski-i6240161370.html  lub maxiecu . Służył by do kasowania błędów i ewentualnie do programowania kluczyka . Co byście doradzili ?

Przeniosłem w odpowiednie miejsce - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić coś do diagnostyki : Megane 2008 i Scenic  2005. Oryginalny CanClip odpada ze względu na cenę.

Pozostaje mi kupno albo MaxiEcu albo chiński CanClip . A może coś trzeciego polecicie ? Bardzo proszę i jakieś sugestie.

Było - zgodnie z pkt. 4.3 regulaminu przeniosłem - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!