Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

farmcio06081994

Zakup urządzenia diagnostycznego renault

Recommended Posts

Clipa odesłałem ale mam pytanko z innej beczki w międzyczasie. Zaślepka trzyma bardzo mocno przez zaciski, które są widoczne na poniższym zdjęciu (z netu):

image.thumb.png.38766c0ddec4f13ef2b2c316cc0c7d8f.png

Macie jakieś sposoby na delikatny demontaż zaślepki? Moja jest już trochę po bokach porysowana. Może zdemontować po prostu te haczyki? Na jakimś zagranicznym forum czytałem, że ludzie podkładają imbus pod zaślepkę i ciągną, a nie jak na tej instrukcji:

image.png.17107cc1bac0f3c873c0ea03b1213d78.png

wyjmij jedną blaszke srebrną i zawsze podważaj od strony gdzie jej nie ma i nie będzie odstawać ani się ruszać

Panowie jaka jest najświeższa wersja działająca pod WinXP? Pobrałem v178 ale nie mogę jej zainstalować. Wyskakuje komunikat, iż ta wersja programu nie jest zgodna z systemem.

Dzięki za info. Tak mam i działa. Ciekawe czy v178 da się zainstalować na Win10. A jeszcze jedno. W instalację programu nie ma opcji aby zmienić miejsce instalacji i domyślnie wali na dysk C tworząc też katalogi zaraz na samym dysku, nie tylko w Program Files. Jest jakiś sposób aby zainstalować go na innym dysku i w określonym katalogu?

2018-08-07

Nie da się zainstalować v178 na Win10. Tzn. zainstalować się da ale uruchomić już nie, nawet w trybie zgodności. Organizuję Win7 na wirtualną maszynę.

V178 działa na Win 10 32 bit

Ale na 64 już nie.

No tak. Ja mam dwa systemy na dysku 64 bit i 32 bit specjalnie do clipa.

To nie jest kwestia oprogramowania tylko modelu sondy CLIP. Alliance działa nawet i na 64bit a RTL Probe tylko 32bit

@TheOktik ale ja miałem na myśli, że nie da się uruchomić programu instalacyjnego v178 na XP 32 bity, a z kolei na Win10 64 bity można zainstalować ale po instalacji nie uruchomi się plik RSRWin.

Napisano (edytowany)

Na Win10x64 Oczywiście że się uruchomi. Działa dobrze. 

Na XP nie działa, bo Renault zakończyło kilka wersji temu wsparcie dla XP 

Edytowano przez TheOktik

No nie wiem. Mi na W10 64bit program do rejestracji się nie uruchamiał. Zainstalowałem maszynę z W7 32bit i wszystko działa jak należy.

Edytowano przez pbet

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się