Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Scenic II - Czy warto sie fatygować?


akuma101

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Powoli przymierzam sie do wymiany samochodu na Scenica II i szukam modelu z 2 litrowym silnikiem benzynowym. Od jakiegos czasu obserwuje ta ofertę ale chciałem sie skonsultować czy wogole warto tam jechac ponieważ jest to kawałek ode mnie. Jakie pytania zadać handlarzowi przez telefon? Co moze byc niejasne w ogłoszeniu albo wątpliwe na zdjęciach? No i czy cena do rocznika i wyposażenia jest okej czy szukać młodszego modelu?

Zaznaczę tylko ze ogłoszenie juz troche wisi - ja sam sprawdzam co jakis czas juz od miesiaca...

Mój odnośnik

Bede wdzięczny za pomoc!

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia pewnie specjalnie robione w deszczu, żeby było mniej widać i no ich jakość nie zachwyca, tak, że ciężko coś zauważyć. Z podejrzanych rzeczy to wymieniona gałka zmiany biegów na poliftową. Może ze względów estetycznych, a może w celu zamaskowania zużycia i dużego przebiegu (a może kierownica też zmieniona). Skoro ogłoszenie jest tak długo to mogłeś już dawno wziąć VIN i posprawdzać to co się da. Jeżeli z tym sinikiem tak długo stoi to może być coś nie tak, to dosyć chodliwy towar jak jest w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym że z tym silnikiem, wyposażeniem i ilością przejechanych kilometrów to świetna okazja, przy tej cenie! ...a skoro okazja taka świetna a ogłoszenie tyle wisi to odpuściłbym ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja? 13 letnie auto za ponad 12tys jeśli ceny rynkowe to ok 10-11? Ludzie nie patrzą na wyposażenie w większości, liczy się głównie cena a tu jest wysoka i dlatego może stać... A może tez stoi, bo jest jakiś ulep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - moim zdaniem to okazja. Widziałaś te sztuki po 10-11 tysięcy? Ja widziałem. Jestem w miarę świeżym posiadaczem Scenica II, trochę się naszukałem i powiem Ci że mega ciężko jest znaleźć ten model w dobrym stanie w benzynie i jeszcze z tym silnikiem. Wszystko jest fajnie na zdjęciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!