Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

hmm, masz to w innych wersjach niż było w poradniku, hmm, muszę spróbować jeszcze raz

• Like 1

24 minuty temu, kulca napisał:

xxx

Jak coś wymyślisz to chętnie posłucham. Nie wiem czy to wina interfejsu czy windowsa. Nie mam na chwilę obecną czasu żeby nad tym usiąść ale do wakacji chcę to uruchomić.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Napisano (edytowany)

Jest :))

Wcześniej robiłem z poradnika podanego w linkach wyżej i szukałem opcji w grupie audio.

Grzesiek ja walczyłem z kablem z różnymi sterownikami, któreś z tych zadziałały. (pod zdjęciami masz plik renault.rar)

20180613_152506.jpg

20180613_152514.jpg

renault.rar

Edytowano przez kulca

Na jakim systemie w kompie to robiłeś? Mi w dalszym ciągu nie widzi elm327 na win10

Napisano (edytowany)

Komp z windows 8.

Pytanie do osób korzystających z mirror linka, czy macie aplikację jakąś? Ta z 1 posta w sklepie play pisze że nie kompatybilna z moim urządzeniem (Samsung S7 Edge). Jak podłączam kablem usb do samochodu telefon to w opcjach fona mam tylko ładowanie, nie chce mi zmienić na nic innego.

edit.

Udało się. Trzeba zainstalować w telefonie Android Auto którego nie ma w google sklepie, ściągnąłem z innych stron. W ustawieniach R-linka z powrotem android auto trzeba wybrać.

Jak ktoś będzie chciał w tygodniu w godzinach dopołudniowych w Dąbrowie Górniczej mogę pomóc aktywować. Piszcie na priv.

Edytowano przez kulca
  • +1 1

czy ktoś jest tutaj z okolic Łodzi, kto mógłby mi pomóc (czytaj aktywować mirrorlinka) ?

Dnia 11.06.2018 o 19:16, kulca napisał:

Jaką masz wersję R-linka?

Sorry za zwłokę mam wersję 11.342.2681682-8046

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się