Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Android Auto w nawigacji R-Link


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kulca napisał:

xxx

Podpinam się pod pytanie kolegi odnośnie Śląska.

Wersja R-link najnowsza jak na screenie:

 

IMG_20180611_201914_resized_20180611_082103864.jpg

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz dokładnie tą samą co ja. Mi się nie udało na niej uruchomić, nie ma tych opcji co podane w poradniku.

Niech ktoś potwierdzi czy na tym sofcie powinno się odblokować.

Edytowane przez kulca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kulca napisał:

To masz dokładnie tą samą co ja. Mi się nie udało na niej uruchomić, nie ma tych opcji co podane w poradniku.

A to dziwne. Ja otwierając ddt4all mam cały dostęp do możliwości aktywowania AA w R-linku lecz niestety mam windowsa 10 i nie wiem czemu nie wykrywa mi kabla. Mam ELM 327 OBD II przerobiony według opisu tzn 6 pin na 13 i 14 pin na 12. Ale ani przed przerobieniem ani po gdy podłączam elm327 do kompa to tak jakby nie mógł połączyć. Wszystkie sterowniki i inne zainstalowane poprawnie. Za każdym razem niepowodzenie 95. Pomimo że na samym programie pokazuje połączony.

Kabel kupiony z tej aukcji.

http://allegro.pl/interfejs-obd2-elm327-kabel-usb-diagnostyczny-i7363591083.html

Bez tytułu.jpg

Bez tytułu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kulca napisał:

xxx

Jak coś wymyślisz to chętnie posłucham. Nie wiem czy to wina interfejsu czy windowsa. Nie mam na chwilę obecną czasu żeby nad tym usiąść ale do wakacji chcę to uruchomić.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest :))

Wcześniej robiłem z poradnika podanego w linkach wyżej i szukałem opcji w grupie audio.

 

Grzesiek ja walczyłem z kablem z różnymi sterownikami, któreś z tych zadziałały. (pod zdjęciami masz plik renault.rar)

 

20180613_152506.jpg    20180613_152514.jpg

renault.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp z windows 8.

Pytanie do osób korzystających z mirror linka, czy macie aplikację jakąś? Ta z 1 posta w sklepie play pisze że nie kompatybilna z moim urządzeniem (Samsung S7 Edge). Jak podłączam kablem usb do samochodu telefon to w opcjach fona mam tylko ładowanie, nie chce mi zmienić na nic innego.

edit.

Udało się. Trzeba zainstalować w telefonie Android Auto którego nie ma w google sklepie, ściągnąłem z innych stron. W ustawieniach R-linka z powrotem android auto trzeba wybrać.

Jak ktoś będzie chciał w tygodniu w godzinach dopołudniowych w Dąbrowie Górniczej mogę pomóc aktywować. Piszcie na priv.

 

Edytowane przez kulca
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!