Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Android Auto w nawigacji R-Link


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam w tym temacie użytkownika ebt25. Pomógł mi ogarnąć Android Auto i kamerę cofania w scenic III. Gość bardzo solidny i dokładny w tym co robi.  AA fajna sprawa no i kamera cofania... po prostu bajka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to jeżeli jesteś wyedukowany to sprawdź zanim coś napiszesz.... Cześć rlinkow nie posiada możliwości włączenia kamery cofania z radia.... trzeba aktywować za pomocą clipa lub ddt2000   .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Ja już walczę z tym od dłuższego czasu i bez powodzenia. Mam ddt4all zakupiłem elma takiego co trzeba i nic z tego nie wychodzi. Wszystko jest opisane to tu to tam w internecie ale u mnie to nie działa. Ładuje baze danych na elma zaznaczam co trzeba jak przychodzi do aktywacji to na ekranie tym co ładuje dane do elm 327 wyświetla się QLayout: Cannot add null widget to QHBoxLayoyt - po zaznaczeniu w 3 oknie configuration. No ale wchodzę w ekran zaznaczam co trzeba. I na dole mam 
Wyślij polecenie : DataWrite.ECU
Wyślij polecenie do elm 2E 6C 1C 60 napis jest koloru czerwonego.
ELM odpowiedział :
Wyslij polecenie: StartDiagnosticSession
Zmiana sesji 10 81
Elm jest podłączony i ni cholery nie idzie, a wpierwszym oknie zaznaczam MDF v4.6 tak jak wszędzie jest to opisane. Może któryś z kolegów naprowadzi mnie co robię źle, poszło mi na ta zabawę trochę kasy, a żona coraz mniej wyrozumniała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rjb napisał:

poszło mi na ta zabawę trochę kasy

Serio? Na co tyle wydałeś? Bo chyba nie na ELMa za 15zł

 

Wygląda to tak jakby ELM nie komunikował się z autem.

Jak dajesz read data to pola wypełniają Ci się danymi odczytanymi z Twojego auta?

Jakiego masz ELMa? Opartego na chipie 25k80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takiego co ma Przemo ze scenic forum. Jeśli mieszkasz w miejscowości na R na Śląsku to będziesz wiedział jakiego mam bo Przemowi to aktywowałeś. I wydałem na to trochę kasy bo najpierw kupiłem elma z chin plus kabelki 50 zł no i po rozmowie z Przemem następne 70 pare na nowego. Pisałem chyba do Ciebie na scenic forum z prośbą o ewentualną pomoc ale nie logowałeś się tam od 3.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam sprowadzone auto z Francji, niestety jak to bywa w takich autach nie ma karty SD a co za tym idzie nie mam map do nawi,

posiadam Megane III ph3 z 15', czy jest ktoś z okolic Poznania co ogarnie mi to od początku do końca z aktualizacją i Android Auto ? 

I pytanie odnośnie nagłośnienia, w ustawieniach mam opcje służącą do podbicia basów, ale nie ma diametralnej różnicy, nawet gdy ustawię poziom basów na maksymalny, czy aktualizacja coś da? Nie chce mi się wierzyć, że audio w tak świeżym aucie jest tak słabe... 

Z góry dzięki za odpowiedź. 

 

Edytowane przez BarCz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Dzięki pomocy kolegi z forum o nicku ,,Qbak'' ogarnąłem i elma i całą procedurę uaktywnienia mirror linka i android auto. Za co jestem niezmiernie wdzięczny.

 

DSC_0545 (Copy).JPG    DSC_0544 (Copy).JPG

 

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Część. Po pewnym czasie użytkowania android auto stwierdziłem że jest ok ale fajnie by było pokombinować żeby działał mirror link w czasie jazdy. Niestety po ruszeniu samochodem na wszystkich aplikacjach pojawiają się piękne kłudeczki i pozamiatane. Więc o yanosiku i innych przydatnych aplikacjach można zapomnieć. Trochę poczytałem i jest możliwość odblokowania tz blokady prędkości w radiu żeby to wszystko działało podczas jazdy ale niestety dotyczy to przedewszystkim samochodów grupy vag, są to albo dedykowane aplikacje albo moduły wpinane w przewody od radia choć nie dotyczy to wszystkich modeli. Czy ktoś próbował zagłębić sie w temat jeśli chodzi o odblokowanie tego w renówkach. Może znajdzie się jakiś sposób może ddt4all w czymś pomoże. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2018 o 09:53, Qbak napisał:

 

Cześć. No niestety w ddt4all w parametrach do zmian video jest tylko opcja, ograniczony lub ograniczone funkcje. Przyjadę do domu to zobaczymy co z tego wyjdzie ale sądzę że raczej niewiele bez głębszego grzebania w zabezpieczeniach całego systemu.

Edytowane przez rjb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!