Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

jako mod witam wszystkich jeszcze niepowitanych, widzze ze popularne jest logowanie sie jeszcze przed oficjalnym posiadaniem meganeczki :mrgreen:

 

No i bardzo dobrze. Wtedy pytania o opinie na temat danego auta sa jak najbardziej na miejscu. A nie, ktos kupi i dopiero wtedy temat: Jakie sa opinie na temat mojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich TRóJMIASTO a dokładnie Gdańsk forum dziala znakomicie wczesniej bylem posiadaczem Mitsubishi colta tam nie było tak sprawnie jak tu. Wczoraj poprosiłem o pomoc i minute później miałem juz odpowiedź tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :mrgreen:

Szkoda ze wczesniej o was nie wiedzialem :-)

Moja Megi to model z roku 2004 1,6 16v Comfort Authentique a to co w niej zmienilem to monogram silnika na listwach z czarnego na chromowany i klamki na srebrne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych adminów i sympatycznych użytkowników

3 dni jestem posiadaczem auta marzeń - jak w podpisie;

przed kupnem przeczytałem forum od dechy do dechy- dzięki temu miałem tylko

fachowe pytania i zero odpowiedzi poprzedniego właściciela;

ostatnie 8 lat ujeżdżałem nissana - żadnych awarii przez 200 kkm- powiało nudą i

postanowiłem jako lubiący garażowe zajęcia kupić megane;

dziękuję że jesteście , nie raz się usłyszymy - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zakupiłem własnie meganke 1.9 dCi i ciesze się że znalazłem to forum.

Wcześniej miałem probiaka i też istnieje forum forda probe i wiem jakie może być ono pomocne.

 

No i mam nadzieje że zloty są przynajmniej tak samo "abstynenckie" :mrgreen::-):-) jak miały miejsce w klubie probe :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej niewielki odsetek. Pozdrawiam nowych. Lajman, forum nie jest klubem i nie oragnizujemy samodzielnych zlotow (na chwile obecna). Najblizszy zlot, bedzie w Borkach i jest organizowany przez Klub Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!