Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem tu nowy, choć... Grand Scenic 1.9 dCi (czy jak chce instrukcja "długie podwozie") jest moim (a wzasadzie naszym) trzecim autkiem ze stajni Renault. We wrześniu 2006 wszedł w miejsce pochodzącego ze Szwajcarii Kangoorka 1.6 16V. Auto przyjechało z ojczyzny Renaulta, który wypuścił je z fabryki w 2004 roku. Zawahałem się przy "nowy", bo można mnie spotkać na stronach Klubu Kangoo Polska i Twingo Klubu Polska (tym bardzo sympatycznym wynalazkiem jeździ moja druga połowa) a i czasem na Liście Dyskusyjnej PIKUR'a.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jestem wesoly tomek (...) ;-)

 

Jezdze dosc charakterystycznie :evil: po Krakowie czarna "dwojka" na opolskich blachac i zderzaku RS z przodu. Rad jestem, ze znalazlem to forum. Mam nadzieje, ze wytrzymamy ze soba jak najdluzej.

 

pzdr,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to jezdzisz?

 

Mieszkam w Czyzynach. Duzo po Nowohuckiej, do niedawna po Mogilskiej, teraz Pokoju i 29-go. W nocy bywam na gietej pod hala, ewentualnie w Tesco na Kaplance :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gipsiarz, nie musisz... :] tez mieszkam w Czyzynach i tez te same drogi obskakuje... :] trasy na PK i WSZiB (na Armii Krajowej, przez Stelli > Bora > Opolska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj sie zarejestrowalem na forum. Od tygodnia mam Megane II 1.9dCi Privilege z 2004r, 68tys przebiegu, czarna. Ciesze sie ze jest takie forum, bo jak widze masa ciekawych i pomocnych informacji tu sie pojawia. Natrafilem juz na pliki ze specyfikacją i schematami - rewelka!

Pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!