Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jestem tu nowa i nie bardzo się jeszcze orientuję..... Mam na imię Ola i jestem szczęśliwą posiadaczką Meganki 1.4 eco z 1996r, więc jednej z najstarszych na forum, ale na pewno nie najgorszej :-P Pozdrawiam

 

Witam serdecznie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam :mrgreen:

Właśnie niedawno kupiłem Meganę II w Sedanie kolor Green 1.4 16V i silnik jest właśnie tą nienajlepsza rzeczą w aucie chciałoby się więcej ..... kucyków :)

From Koszalin

 

Posiadam też drugie auto Nexię po lekkich zmianach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam :mrgreen:

Właśnie niedawno kupiłem Meganę II w Sedanie kolor Green 1.4 16V i silnik jest właśnie tą nienajlepsza rzeczą w aucie chciałoby się więcej ..... kucyków :)

From Koszalin

 

Posiadam też drugie auto Nexię po lekkich zmianach ....

Kolejny Pomorzak.

1,4 faktycznie nie jest demonem szybkości, ale jeździć się da.Wklej parę fotek.

Zdrówko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Jeleniej Góry, po pikurowie i twingo oraz 19-tce zawitałem tutaj. Od 2 miesięcy dosiadam Meggi '98, uprawiam czasem ekstremalne sporty jeżdżąc Twingolotem żony, a do niedawna przez wiele lat męczyłem poczciwe i najlepsze autko Teamu Reanulta czyli 19-tkę.

Większość napraw wykonuję samodzielnie więc rozbierając samochód na części staram się wiedzieć czym jadę. Mogę też wiele podpowiedzieć, bo Megane od 19-tki daleko nie odbiega.

Pozdrawiam wszystkich Renault maniaków, i wszystkim zardzewiałym markom samochodów "mówimy stanowcze nie" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 8 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Meganki 1.4 z LPG, z 1996 roku

Autko to jest najlepsze na świecie, mam nadzieję że na forum znajdę wiele intersujacych wskazówek. Interesuje się tuningiem samochodów i w planach mam przerobić troszeczke swoją meganke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!