Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

w koncu mam swoje autko:

Megane II kombi Grandtour Confort Expresion 1.5 dci 2003

jestem zadowolony jak narazie i witam wszystkich bardzo serdecznie, mam nadzieje ze kiedys na zlocie zalejemy baki ;-)

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również chciałem się przywitać

od paru dni jestem posiadaczem Renault Megane 1.9dCi w kombi z rocznika 2001

wcześniej miałem clio 1.2 98' i byłem super zadowolony

a meganka na razie jeszcze nie jeździ tak jak się spodziewałem :-)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!! :D :-) :D

Nic oryginalnego tu nie wymyślę bo tak jak większość jeżdżę Meganką. Obecna to 3-drzwiowa Megane II z 2003r 1.6 16V w dość fajnej wersji bo Sport Dynomique a więc fabrycznie 17' fele, klimatronic, sensory zmroku i deszczu, panel środkowy fabrycznie a'la carbon i tapicerka o podobnym wzorze.

Jako że nie lubię francuzów ;-) ;-) ;-) jest to moja druga meganka. Poprzednia to żółte Megane Coupe 98r 2.0... też spoczko :) :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych, starych i jednocześnie chciałem się pożegnać. :roll:

Nie mamy juz Megane i w związku z tym nie będe juz tutaj tak często zaglądał, ale pewnie co jakiś czas będę zaglądał.

 

Oby jeżdziło się wam waszymi furkami tak dobrze jak nam przez ostanie 100kkm zrobionych przez 4 lata :-)

Szerokiej drogi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!