Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Jak sie domyslacie jestem tutaj nowy. Jestem też nowym i troche zielonym posiadaczem Renault Megane Classic RT 16.

No i na początek problem z tylnymi drzwiami:/ zamkneły się i coś je zablokowało centralny ich nie otwiera i lipa bo jedne drzwi są na dzień dzisiejszy bezużyteczne:/ ehh nie wiem co by na to poradzić trzeba chyba by tapicerke jakoś sciagać i zobaczyć co tam się "urodziło".

Wrażenia mam całkiem miłe aczkolwiek w porównaniu do Forda Mondeo 1,8 którym miałem okazje jeździć to troszke mułowate ale mam nadzieje że rekompensatą za to będzie mniejsze spalanie (chyba).

Może miał ktoś podobną sytuację z drzwiami i coś mi doradzi??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Prawdopodobnie jestem najmłodszym z forumowiczów posiadających megankę - pare dni temu swiętowałem 18 ;-) tak sie dziwnie złożyło ze dostałem samochód w spadku nie mając nawet prawa jazdy [egzamin w czerwcu :-P ]. Teraz stoi na podwórku a ja moge sobie najwyżej popatrzec :-/ Jeśli chodzi o moją wiedze motoryzacyjną, nie jest chyba najgorzej, natomiast moje doswiadczenie jest raczej nikłe. Dlatego liczę na pomoc forumowiczów w (mam nadzieje rzadkich) problemach z autkiem :-)

 

Pozdrawiam, Sintar - Rybnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

A ja będę pisała w imieniu taty, bo on jest zielony jeśli chodzi o obsługe neta a tym bardziej forum :D

Wczoraj tatko kupił Megane 2002 r, 1,9 dTi.

Jeśli macie jakieś spostrzeżenia na temat tej wersji to proszę pisać wiadomości :-)

 

Aha... ile ząbków ma pasek rozrządu w tej wersji??

 

 

Co ile km trzeba wymieniać oleje itd.? (nie mamy karty gwarancyjnej- auto używane) a nie znalazłam tych inf. w pikurze :P

 

I które pliki z pikura będą odpowiednie dla mnie?

 

To na razie wszystko.

Przepraszam, że tutaj te pytania, ale nie wiedziałam gdzie je wcisnąć.

 

Pozdrawiam

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pnowie i Panie :mrgreen: :lol:

 

[ Dodano: 2007-05-02, 13:50 ]

bejbii, Mam ten sam problem co ty Kolego Renault Megane 2002

1,9 Dci jak byś coś znalazł to prześli na maila [email protected], a jak ja cosik znajde to ci też podeśle Pozdrowionka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć !! Witam wszystkich !!! Od miesiaca posiadacz Meganki 1,9 dTi '99. Wersja RXE aus Niemcy...Piękny błękitny metallic:) Ciacham miesięcznie ok 3 tys.,i UWAGA!!! zawsze pozdrawiam "długimi" inne meganki na drodze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam zamiar zakupic meganke coupe niebawem zalogowalem sie aby poszukac jakis pomocnych tematow i opinii innych uzytkownikow mam nadzieje ze znajde tutaj to czego szukam pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!