Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich Forumowiczów.

Fajnie ,że znalazłem forum, które w pasuje do mojego nowego nabytku.

Właśnie 01.01.2009 zakupiłem sprowadzonego z Francji Scenic RX4 1.9dci,(full opcja), na razie jestem z niego zadowolony, przejrzałem całe auto wszerz i wzdłuż i wygląda na to że dobrze trafiłem, wał napędowy z papierową naklejką RENAULT z czerwca 2006r, reszta też bez zarzutów. Wiadomo nie jest to nówka salonówka bo ma 179000km przebiegu, ale po wnętrzu widać ,że zadbany.

Na dzień dobry wymieniłem sworzeń wahacza i drążek kierowniczy wewnętrzny, coś podpadają mi w zakrętach przednie łożyska, ale są wymienne same, tak więc jak dźwięk będzie się pogarszał to popołudnie w garażu i <ok>

Witamy, ale takie reklamy to tylko po uzgodnieniu z adminem.

(niech admin zauważy,że nie proponuję sprzedaży części , tylko służę pomocą w doborze części za , które serwisy sobie cenią jak za zboże , a naprawdę można kupić je za parę groszy bo pasują od innych modeli, ale jeżeli admin uważa ,że podstępnie próbuję coś sprzedać-to jego decyzja , niech forumowicze słono płacą za części w sklepach i w sklepach internetowch, które w jeden na dwa zakupy są źle dobrane) Przykro mi ...

 

POZDRAWIAM Wszystkich :mrgreen: ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Piotr. Mieszkam w Bydgoszczy i śmigam Megane Coupe 1.6 16. Jestem klubowiczem Renault Megane Klub Polska. Skorzystałem z zaproszenia na Wasze forum z okazji spota w Bydzi. To tyle na wstępie.

I do zobaczenie <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!