Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam.Od niedawna jestem posiadaczem meganki z systemem R-link 2.Zgrałem sobie mnóstwo płyt wraz ze zdjęciami okładek.Mp3 z orginalnych płyt odtwarzane są ze zdjęciem.

Pozostałe foldery pomimo dołączenia do nich zdjęć odtwarzane są bez nich.W zakładce "FOTO" są ,ale odtwarzacz nie łączy ich z danymi utworami.Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem.

Musi to być w jednym folderze tj. musisz stworzyć ALBUM . Utwór musi być cały opisany tj. autor album i tytuł

Witaj 

Witaj Ślimak .Dzięki za szybką odpowiedż.Tak właśnie zrobiłem ,utworzyłem album i tam skopiowałem utwór z tytułem,wykonawcą,albumem i plik jpg.

Zmieniłem nawet nazwę pliku jpg. i nic to nie dało.

U mnie tak wygląda działający album - porównaj może coś gdzieś umknęło.

album.jpg

Proponuję zapisać okładkę w każdym z plików mp3, wówczas nie powinno być problemu z wyświetlaniem w różnych odtwarzaczach muzycznych (komputer, smartfon, R-Link...).

Można skorzystać z jakiegoś programu do edycji "tagów" plików mp3, np. Mp3tag, który umożliwia dodanie grafiki do pliku muzycznego.

Koledzy, może znacie funkcję przycisku OK na kierownicy? W instrukcji R-link 2 nie mogę znaleźć informacji do czego on jest. Nie został opisany.

Załączam obrazek.

image.jpg

Poważnie? Chociażby do zatwierdzania komunikatu na zegarach lub kasowania przebiegu dziennego.

LTar, te funkcje, które wymieniłeś można innymi przyciskami realizować. A zegar mamy na ekranie.

Przycisk ten jest w instrukcji w kilku miejscach opisany.OK.thumb.png.229826d8f4299284ecbae7c441c42140.pngOK1.thumb.png.96d128443db43e2e1e9a39fb5e06cf88.pngOK2.thumb.png.7605ced5faac0c6811daa4204fa7e2e5.pngOK3.thumb.png.b726aa9fa1d7ddee00ff97589e81bbfd.png

Rzeczywiście, dziękuję. Gwoli ścisłości, chodziło mi o ten przycisk dla samochodu z systemem multimedialnym.

Opis pokokazuje, że ten przycisk służy głównie dla samochodu bez tego systemu.

Witam,czy system Rlink2 odtwarza pliki Flac?

Włożyłem pena z takimi plikami i się zdziwiłem bo pokazało że  system nieobsługiwany.Czy jest jakaś metoda żeby pliki były widziane i odtwarzane?

Witam, u mnie odtwarza FLAK 44.1 kHz, 2.0 chn, 16 bit, odczytuje tagi tj wyświetla okładkę, tytuł utworu, wykonawcę oraz tytuł płyty

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się