Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mrugające oświetlenie Ambiente


Darekk3212

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz się takie samochody robi żeby koszty produkcji były jak najmniejsze. Ja jeździłem inną marka niż Renault 2 lata i bylo strasznie nie wygodnie teraz to już moje 3 Renault .

 

Edytowane przez slawlik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że pomimo tych kosztów i ich obniżania koncerny samochodowe wciąż wykazują długi. Opel który sprzedaje astra corsa insygnia nie jest wstanie się utrzymać i sprzedał się PSA

Koszty produkcji będą coraz mniejsze bo nikt nie chce podnieś cen samochodów które mają coraz więcej kosztownych bajerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2018 o 18:01, slawlik2 napisał:

Ja na razie nie zwracam na to uwagi mam 5 lat gwarancji może do tego czasu się zepsują.

Ile płaciłeś za gwarancje? Ja się zastanawiam ale kilometrowo przekroczę bo tam są limity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandem Kielce:

Cenniki przedłużonej gwarancji w przypadku gdy auto jest zakupione za gotówkę:

4 lata z limitem 60 000 km cena 2 000 zł.

5 lat z limitem 80 000 km cena 3 200 zł.

5 lat z limitem 100 000 km cena 3 600 zł.

5 lat z limitem 120 000 km cena 4 500 zł.

5 lat z limitem 150 000 km cena 6 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zrobili komuś coś z tym mruganiem w serwisie? Wiem, ze teraz jest długo jasno i tego zbytnio nie widać, ale ostatnio jechałem w nocy (auto stało na parkingu 2 tygodnie) i znowu widziałem te wkurzające mruganie. Gwarancję mam do października więc trochę się obawiam, że z tym zostanę na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cegla11 a co robisz w sprawie? Jak czekasz na łaskawy kontakt z ASO to pewnie będzie tak jak piszesz. Ile razy składałeś reklamację? Ile razy auto było w serwisie? Czy poinformowałeś importera o istniejącym problemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że czasami nie widać ale to nie znaczy że problemu nie ma. Sam wcześniej pisałeś, że wiedzą o problemie i ponoć pracują nad rozwiązaniem. Pytanie czy zgłaszałeś oficjalne reklamacje z roszczeniem usunięcia usterki? Takie wizyty w serwisie typu "proszę sprawdzić bo coś mi się wydaje", a serwis odpowiada "wszystko jest ok, nic nie widać" nie są pewnie traktowane jak reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!