Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mrugające oświetlenie Ambiente


Darekk3212

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to widać najbardziej jak parkuję na R i puszczam wszystko i samochód toczy się te 5km/h. Najlepiej jak jest lekkie wzniesienie i musi mocniej sam popracować, wtedy jest lekka dyskoteka od strony pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

19.01.2018 no i po wizycie, oczywiście akurat w serwisie nie zamrugało ani razu, może się naprawiło :-)

26.01.2018 hmm jechałem w weekend do Gdańska (ze śląska) nie mrugało, jak wracam z pracy (auto stoi na mrozie 8h) silnik zimy i zauważyłem, że mruga i to mocno z przodu i z tyłu nawet na na środku, to chyba, nie żarówki tylko coś z prądem bo w tym samym momencie. Czekam na telefon z serwisu już tydzień (odnośnie czujnika otwierania klapy nogą) i nic. W pn tam dzwonie, bo w dodatku od tygodnia nie działa free hands nie wiem czy przez tą pogodę czy auto się kończy :/ 

Edytowane przez cegla11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jak wsadzam rękę pod klamkę to się nie otwiera centralny, przecierałem szmatka czujnik i nic, choc wczoraj raz zaskoczył, ale dziwne ze przez tydzien czasu jest jakis problem. Jak wcześniej nie łapało to w tylnych drzwiach działało, a teraz nic. Myslałem, że jak było -3 to ok, ale teraz jest na plusie i dalej nic. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Panowie? U mnie już przy -1 nie działa otwieranie zamka centralnego od strony kierowcy po dotknięciu czujnika w klamce, nawet w drzwiach tylnych. Pozostaje otwarcie go z karty. Jak jest 0 lub więcej wszystko działa dostatecznie lub dobrze... Chyba to ma jakiś związek z temp. skoro u was w okresie zimowym też tak jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że w nowszym modelu takie problemy :52_fearful:

Mi w Megance III nawet jak było -10 Hands Free działało bez zarzutu - co innego nawigacja która się nie ładowała (bootloop), ale wyjęcie karty SD, "przetarcie" jej i wsadzenie załatwiało sprawę :96_ok_hand:

Czyżby Renault jakiejś gorszej jakości czujniki wsadził, albo elektrykę źle zrobił?

Edytowane przez Papf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!