Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mapa Europy 12.16 unsupported voice


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał taki komunikat na samym początku przy próbie aktualizacji map z RLink Store? Jak na obrazku. Rozpoczyna się weryfikowanie sum kontrolnych i po jakimś czasie program jest zamykany. RLink wychodzi do zegarka. Mapy nie zaktualizowane. 

FE64491F-BDE0-4723-9EFD-C383BC0398A0.jpeg

Edytowane przez pawelratajczak
Aktualizacja informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie wina komunikatu. Ja w tym miesiącu mapy aktualizowałem 2 razy ( z 2015.6 na 2016.6 i z 2016.6 na 2016.12 ) i za każdym razem miałem ten sam komunikat. 

Po prostu po kliknięciu ok zaczyna się cały proces aktualizacji. 

A nie jest tak że po jakimś czasie bezczynności rlink sam sie wyłącza? Ja aktualizowałem w trakcie jazdy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jakbym tam nie zaglądał... Jesteś chyba pierwsza osoba na forum, która wspomina o nowszych wersjach map niz 2015.06. Nie dziw się, ze dopytuje sie o szczegóły. Ja nie dostaje żadnych aktualizacji mimo pakietu na 3 lata.  Która masz wersje s/w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czerwcu miałem już dostępną 2016.06, a po przeczytaniu tego tematu odkryłem, że mam już 2016.12. Auto z grudnia 2016, rlink2 7 cali, nie pamiętam dokładnego numeru wersji - wczesna 3.

 

A co do komunikatu - nigdy takiego nie miałem.

Edytowane przez yod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 3.3.16.946 jest Screen Mirroring, czyż nie? Więc można korzystać z Google Maps, czy nawet Apple Car Play, które i tak są sto razy lepsze niż ta ich pożal się Boże fabryczna nawigacja :-)

 

Ja mam 3.3.15.X i ASO twierdzi, że nie ma aktualizacji dla mnie. Rozumiem, że ktoś z 2.x.x mógłby nie móc przejść, ale do uja wafla jedna cyferka. No ale hajs się musi zgadzać.

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę raz użyłem android car i jakoś nie zachwyciło mnie to. Oczywiście google maps niszczy standardową navi ale ten ekran w poziomie, szybkość działania, konieczność wyciagniecia tel z kieszeni i podłączenie do usb przynajmniej w moim przypadku powoduje że nie używam tego na codzień. A orginalna navi do szybkiego znalezienia adresu jest ok.

 

Ja też nie rozumiem polityki aktualizacji renault.Ja mam auto z końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!