Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mapa Europy 12.16 unsupported voice


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu zgłosiłem reklamację dot. nieaktualnych map. Nie wiedziałem nawet czy są nowsze i czy jest nowszy firmware. Napisałem, że tak stare mapy to kpina skoro i tak w wielu sytuacjach musiałem się posiłkować telefonem. Uspokoili mnie wtedy, że nowe mapy są w przygotowaniu a ja po prostu odpuściłem. Teraz się odezwali z zaproszeniem do serwisu na upgrade.

 

W każdym razie ten temat i zaproszenie do serwisu zainspirowały mnie do pogrzebania trochę w sieci. Okazuje się, że wersja dotychczasowa, a więc 2.2.17.803 ma jakiś problem z aktualizacjami map.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem zapytanie w sprawie aktualizacji i otrzymałem dzisiaj informacje, że  mój numer nadwozia został przekazany do producenta Odezwą się, jak tylko dostaną informacje o aktualizacji oprogramowania mojego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojfux gdzie napisałeś?  ja dostałem taki mail  [email protected] i napisałem i od tygodnia cisza nawet nikt nie odpisał,

to samo mam  co niektórzy , na stronie my renault zero współpracy .

 

 "Nie odnaleziono strony!

 Teraz Twój ruch Gratulacje, dotarłeś na sam koniec naszej strony! ``  błąd 404

Edytowane przez vivera1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m_dyszk a jak usunąłeś konto na ie ? bo widze tylko opcje usunięcia auta ale nie całego konta .

 

Ok wystarczyło usunąć auto na ie i ponownie utworzenie konta na renault.pl

Edytowane przez Armagedon123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

też mam problem z komunikatem przy próbie aktualizacji map. 

Po uruchomieniu toolboxa i włożeniu karty do komputera, toolbox pokazuje, że do pobrania jest MAPA EUROPA V12.16. Niby pobrałem i było 100 % ale za każdym razem jak włoże kartę, to dalej pokazuje, że mogę pobrać aktualizację ale po kliknięciu ZAINSTALUJ WSZYSTKO NA... pokazuje, że jednak jest 100%.

 

Po włożeniu karty do czytnika w aucie, wyskakuje przygotowanie instalacji i po chwili komunikat unsupported voice, please see the log. Przy pierwszej próbie instalacji musiałem wyłączyć silnik i przerwało. Przy ponownym włożeniu karty SD znowu wyskoczył komunikat unsupported voice... . Kliknąłem ok i instalowało. Po pewnym czasie po prostu pokazał się standardowy ekran menu systemu rlink. Na panelu nawigacji kręciło się kółeczko. Zastanawia mnie teraz, czy po ponownym włożeniu karty doinstalowały brakujące pliki, czy coś się pochrzaniło. 

 

Jak sprawdzić, czy mapy są zaktualizowane ? 

Dnia ‎10‎.‎11‎.‎2017 o 08:04, m_dyszk napisał:

Miałem taki komunikat jak byłem równolegle zarejestrowany na "naszym" Myrenault i na https://ie.rlinkstore.com/RLink.

Usunięcie konta na stronach ie oraz u nas i ponowne wprowadzenie danych na naszym Myrenault rozwiązało problem

Chodzi Ci o komunikat unsupported voice, please see the log ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mapy zaktualizowałem do 12.16. Trzeba było to robić na włączonym silniku. Dziwne. Mapy ściagają się długo i na raty niestety. Ale fakt można skorzystać z mirroringu. Apple Car działa bardzo dobrze i mapy i Spotify etc. Nawet dyktowanie smsów. Pod warunkiem że po angielsku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jakiś dramat jest z tą aktualizacją ja próbowałem tydzień czasu to ściągnąć przez rlink tolbox 

po 75% wywalało mi jakiś błąd. 

spróbuje jeszcze raz w tym tygodniu może się coś uda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam też mam ten problem z navi  autko z września 2017 zrobiłem jak w instrukcji r link i po jakiś 20 min pisze błąd aktualizacji co robić do aso ?

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6  interpunkcja- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!