Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 1.6 16V Grandtour zakup


news77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jadę jutro obejrzeć ten samochód:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-113-km-2006-rok-org-przebieg-klima-koszt-rej-tylko-256-zl-ID6z7oAe.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Czy ktoś się dopatrzy jakiś defektów ? Dla mnie cena podejrzanie niska , na zdjęciach w mojej ocenie wszystko spoko a po rozmowie telefonicznej nie mam zastrzeżeń. Na co zwrócić uwagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zastanawia co to jest i jutro pewnie się dowiem. Cena mnie cały czas zastanawia bo za polifta z takim wyposażeniem jest masa ogłoszeń 3 tyś. droższe . Za ile musieli go ściągnąć że opłaca im się sprzedawać go za tyle. Może jestem przewrażliwiony ale mało ufam komisom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo i nie ufaj :-) Oni chcą sprzedać, Ty chcesz kupić. Żaden nie chce dla drugiego dobrze. Mi się z fotek nic nie rzuca szczególnego w oczy dlatego ważne jest by przetrzepać auto na miejscu jak najbardziej się da. W 99% sprowadzonych (i nie tylko) samochodach coś będzie. Ten już przynajmniej od miesiąca stoi. Jakby był perfekcyjny to już dawno by go nie było. Link. No i jeszcze jedno, auto jest na jakiś chińskich oponach Link

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak coś à la skandynawska wersja: spryski do zwykłych lamp, podgrzewane fotele, a te elementy u pasażera to mogą być po demontażu piecyka elektrycznego. Pomarszczona podłoga bagażnika, więc może coś było w tył. Tylna wycieraczka przekręcona o 180 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gry :-D A widzicie: Szwecja. To możliwe, że to od piecyka. Widziałem takie w Focusach w Finlandii, dokładnie w tym miejscu. No i te spryski...

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, jabrze napisał:

Spryski, bo ma ksenony,

No to ma i xenony i ich regulację wewnątrz :-) Stąd moja teoria.

 

Jeśli chodzi o wersję, to Dynamique, mam to samo. Oczywiście, że można je doposażyć, ale jak złożyć wszystko do kupy + kraj pochodzenia, to faktycznie zbliża nas do spójnej całości. W Szwecji jeszcze takie dodatkowe reflektory montują z przodu, dodatkowo, ale tu nie ma śladów.

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie pasują progi. Z prawej i z lewej strony wgniecione tak jakby na jakimś pasie wyciągali go z wody <zolta>

Poza tym mocno zmęczone wnętrze. Skoro widać to na zdjęciach to w realu tylko będzie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie się mylisz @jabrze, VIN jest błędny - widać na zdjęciu poprawny VF1KM1R0H36261383.

 

Tyle się zmieściło (źródło).

Przechwytywanie.PNG

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!