Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Coupe - warto kupić?


flood

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koledzy, 

 

Szukam swojej drugiej Megane. Koniecznie Coupe + benzyna (no chyba ze byłby gdzieś ciekawy dieselek)

 

Znalazłem ogłoszenie pod Wrocławiem. Nie ukrywam że blisko nie mam, więc jeśli już jechać to po cos pewnego.

Może ktoś z was oglądał ten samochód i może się wypowiedzieć o nim. Trochę jest porysowany, ale dla mnie to nie problem.

http://allegro.pl/renault-megane-coupe-i-wlasc-z-polskiego-salonu-i7076952095.html

Edytowane przez flood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor jak kolor, wcześniej miałem bialy z panorama i był extra. Rudy ujdzie. Tym bardziej że jest panorama.

EDIT:

Temat nieaktualny, samochód się sprzedał.

Edytowane przez flood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pit-men napisał:

Nie papuguj.

 

Rożne kwiatki się zdarzają, ja przez ostatnie dwa lata zrobiłem 8kkm. Jutro sprawdzę to w historii pojazdu. Myślicie że można ufać takim salonom sprzedającym samochody nie swoich marek. Czy lepiej podejść do nich jak do mirka handlarza.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

 

 

 

EDIT:

Dopytam się jeszcze ile powinno być mikronów na tylnym zderzaku i klapie. Tam podobno te części były malowane i wartość wynosi 80. Coś mi się wydaje że mało.

Edytowane przez flood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2017 o 20:40, flood napisał:

 

 

EDIT:

Dopytam się jeszcze ile powinno być mikronów na tylnym zderzaku i klapie. Tam podobno te części były malowane i wartość wynosi 80. Coś mi się wydaje że mało.

 

Miedzy 80 a 200 jak jest to jest w porządku, są to wartości fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności jednak zdecydowałem się na hatchbacka z dieslem. W sumie nigdy mi sie taki nie podobał a i zawsze uważałem że 1.5dci nie jest idealna jednostką a tu proszę. Stane się właścicielem takiego samochodu. Co o nim myślicie?

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-5dci-110km-krajowy-i-wl-2014r-limited-stan-idealny-ID6zeHrO.html#df29662530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, flood napisał:

Co o nim myślicie?

Coś tam z tyłu chyba było - na klapie nie ma napisu Megane, wycieraczka zachodzi na blachę. Z drugiej strony fajnie, że nie ma auto start-stop (ja mam...). Zdjęcia są mocno średnie, ale chyba ozdobne wstawki w przednich reflektorach są srebrne - to dobrze, ja też takie mam, ale w autach sprzed 2016 były białe (na białych osadza się kurz - tutaj więcej) - może były wymieniane. Z ostatnich rzeczy, które mi się rzuciły w oczy to opony - jeśli są letnie (a tak wyglądają) - to oryginalnie były Michelin Energy Saver (chyba taka jest w zapasie) i przy takim przebiegu powinny dalej być na felgach. Aha, w opisie wspomniano, że jest to wersja Limited, ale wg mnie - nie jest (m.in. są rączki w drzwiach przednich, jest skóra na gałce zmiany biegów, za to brak emblematu na błotniku).

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, konwil napisał:

Coś tam z tyłu chyba było - na klapie nie ma napisu Megane, wycieraczka zachodzi na blachę. 

Podziękował. Rzeczywiście klapa była robiona, podobno na parkingu ktos przywalił i było wyciągane bez lakierowania. Co do opon to dwie przednie były wymieniane. Co wg mnie jest dziwne gdyż przebieg raczej do tego nie zmuszał a w dodatku zostały wymienione tylko dwie. Koniec końców, raczej nie wezmę tego egzemplarza. Szukam dalej. Dzięki jeszcze raz za pomoc.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, flood napisał:

Co wg mnie jest dziwne gdyż przebieg raczej do tego nie zmuszał a w dodatku zostały wymienione tylko dwie.

Ktos mógł złapać kapcia, którego nie dało się załatać i może dlatego musiał zmienić dwie gumy? Pytanie podstawowe z jakiegoś są rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2017 o 17:02, pbet napisał:

Ktos mógł złapać kapcia, którego nie dało się załatać i może dlatego

W sumie może tak być jednak, do tego można byłoby sie przyznać a sprzedający nic na ten temat nie chciał powiedzieć.

Nie mniej jednak, szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe. A zwróciłeś uwagę jaki był DOT tych opon? To mógł być kolejny trop. Z drugiej strony dziwnie pordzewiałe tarcze z przodu widać na zdjęciach. Nie wygląda to na nalot po nocy. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2017 o 21:59, pbet napisał:

A zwróciłeś uwagę jaki był DOT tych opon? To mógł być kolejny trop

Niestety, nie oglądałem na miejscu samochodu. Natomiast znalazłem taki spod Warszawy: Ciekawy egzemplarz i cena niewysoka: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-coupe-3d-1-4-tce-130km-sl-exception-tomtom-climatronic-detailing-ID6zqqby.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!