Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Hands Free nie działa na mrozie


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, PCet napisał:

Dopadło i mnie dziś i wczoraj (opady śniegu i około zera). Ale co ciekawe dotyczyło to tylko przednich klamek. Jak łapałem za tylną, samochód się otwierał :)

 

a mi dziś w ogóle nie otwiera i to z przodu jak i z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdźcie czy nie macie karty razem z telefonem, jak mam w tej samej kieszeni to zakłóca sygnał i też nie umiem auta otworzyć wyciągnąłem kartę i auto się otworzło

:lapka:

Regulamin forum pkt. 5.7. Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas ;) - Prezes 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że temat może być zamknięty.Dzisiaj byłem w serwisie i dowiedziałem się ,że producent zaleca nie naprawiać systemu jeżeli po osuszeniu w garażu, karta działa poprawnie. Wcześniej wymieniali moduły , ale było to nieskuteczne.Tak więc ostatecznie TTTM ! wygląda wadę fabryczną. Jednym słowem kicha. Sam znalazłem przypadkowo inny sposób działający w moim samochodzie , otwieram najpierw bagażnik przyciskiem pod klapą i uzbraja się cały system. Spróbujcie.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2019 o 17:07, lichotek napisał:

Myślę ,że temat może być zamknięty.Dzisiaj byłem w serwisie i dowiedziałem się ,że producent zaleca nie naprawiać systemu jeżeli po osuszeniu w garażu, karta działa poprawnie. Wcześniej wymieniali moduły , ale było to nieskuteczne.Tak więc ostatecznie TTTM ! wygląda wadę fabryczną. Jednym słowem kicha. Sam znalazłem przypadkowo inny sposób działający w moim samochodzie , otwieram najpierw bagażnik przyciskiem pod klapą i uzbraja się cały system. Spróbujcie.

 

A jak ktoś nie ma fizycznego przycisku pod klapą? Ma ktoś jakiś trick dla ubogich wersji bez tego przycisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 W hondzie Civic jest taki myk, że jak nie otwiera z pilota auta, to najpierw trzeba nacisnąć klamkę bagażnika a następnie otwieranie na pilocie i już wszystko działa, także każda  marka ma swoje tajemnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!