Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spryskiwacze


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w swoim Capturze spryskiwacze 3-punktowe i też na szybę leci tak jakby kot płakał przy większej prędkości ( wcale nie musi to być autostrada ) płyn ledwie leci na pióra wycieraczek jak leżą na podszybiu .Wydaje mi się ,że tylko wymiana pompki spryskiwacza na taką która da większe ciśnienie poprawi sytację . Zamiana samych spryskiwaczy nic nie da .

Będę w lutym w ASO to zgłoszę ten problem i zobaczymy co panowie powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oto chodzi, żeby po wymianie nie okazało się,  że będzie tak samo. w meganie mam tak, że albo leci po podszybiu albo na postoju zahacza o maskę i zamiast mgiełki spierdolina, wynika z tego ze faktycznie pompka z wózka golfowego została zastosowana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2018 o 09:15, MichalGda napisał:

Dla mnie jadą z Francji podobno jakieś poprawione. Mają być w ciągu 2 tygodni. Zobaczymy co to za cudo. Dam znać jak wymienią.

Ciekawe ile pojadą... Ja na inną cześć czekam już 3 tygodnie bo w Polsce nie ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.A czy mając spryskiwacze 3-punktowe jest sytuacja że przy 120km/h płyn już nie idzie nad wycieraczki tylko pod wycieraczki lub na nie to już jest coś nie tak i trzeba to zglosic?Przy 100km/h jest ok ale przy 120 już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KolaLBN wg mnie przy każdej prędkości płyn powinien lecieć nad wycieraczki. Jeśli tak się nie dzieje to jest to zasadna podstawa do reklamacji, a nawet zgłoszenia niezgodności towaru z umową ponieważ auto nie jest w pełni funkcjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nareszcie zamontowano mi nowe spryskiwacze. Jednopunktowe ale dają szeroki, rozpylony, poziomy strumień który ładnie moczy szybę. Niby wszystko fajnie ale w czasie jazdy nie jest już tak super. Jest lepiej niż poprzednio ale sporo brakuje im jeszcze do spryskiwaczy w mojej starej Octavi. Niestety wg mnie problemem jest zbyt słaba pompka i nic więcej się tu nie wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam takie jak poniżej. To są chyba trzypunktowe (poprawcie mnie jeśli się mylę bo nie wiem jak wyglądają mgłowe) i jak widać na postoju i niższych prędkościach leją OK ale powyżej 90 km/h robi się coraz gorzej aż przy ok 110-120 km/h leje na 5 cm od dołu szyby - porażka.

 

 

Ja widać mam ustawione żeby nie lały za wysoko bo jak się ustawi w miarę dobrze wysokość "oblewania" szyby to skrajna dysza spryskiwacza przez pasażerem leje poza samochód, a w najlepszym przypadku na fragment szyby gdzie wycieraczka nie sięga :mad:

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!