Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Skrzypiący fotel kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, no i pierwszy minus po ponad miesiącu użytkowania Grandtour'a. Zauważyłem, że zaczyna skrzypieć fotel kierowcy podczas jazdy, dokładniej mówiąc skrzypi oparcie. Piski słyszalne są na zakrętach i przyspieszaniu. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Nie ma chyba co czekać... Niech się w ASO tym zajmą. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie powinno i teoretycznie nie ma to znaczenia ale zapytałem by informacja była pełna. Mam podobne doświadczenie z Toyoty Auris 2015 gdzie niedługo po tym jak dostałem ją w użytkowanie od firmy zaczął mi trzeszczeć podłokietnik. Co prawda ważę wiecej od Ciebie ale przecież na podłokietniku leży tylko mój łokieć bez zbytniego nacisku, a nie cały ja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 godzin temu, tokon4 napisał:

Cięcie.

Podłączam się pod pytanie!!! Jak ASO sobie z tym poradziło?

REGULAMIN

5.13 Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wizycie w ASO...Problem rozwiązany. Nic już nie skrzypi. Mechanik mówił, że odkręcił wszystkie śruby prowadnic fotela i dokręcił je raz jeszcze z jednakową siłą, podobno jedna z nich miała już jakiś luz od początku, dodatkowo przesmarował szyny i jak na razie jest OK. Jak długo? Zobaczymy...Niby drobna usterka, ale za każdym razem wkurzała mnie coraz bardziej :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem gdy jest zimio oparcie piszczy gdzieś w środku, myślałem, że to powodu skóry, ale widzę, że nie. Tylko z moim szczęściem jak dojadę do ASO, auto się nagrzeje i w serwisie powiedzą, że wszystko ok,bo już tam miałem z bagażnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

ja też myślałem, że skrzypi fotel i zgłosiłem w ASO oni sprawdzali i wszystko ok, wyjeżdżam z serwisu i znowu skrzypi.... i w końcu się kapłem, że to nie oparcie tylko jak zapne pas to mechanizm od pasów skrzypi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Niestety przy 4tys przebiegu u mnie również zaczął skrzypiec fotel kierowcy... Na początku skrzypiało lekko przy wsiadaniu, teraz skrzypi głośno zarówno przy wsiadaniu jak i przyspieszaniu... : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!