Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Żarówki LED w kierunkach


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, czy ktoś z Was próbował już zmieniać żarówki w kierunkowskazach na ledowe? Znalazłem na youtube filmik gościa, który zmienił żarówki, podał mi nawet link do ebay, gdzie można takie żarówki kupić, ale nie są one póki co dostępne. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Firmowe kierunki Osram i philips LED na P21 kosztuje 70 zł jedna sztuka. W necie u ruskich był test i Ledy gorzej świecą niż zwykłe. Piszą że w słoneczny dzień prawie nie widać niż na zwykłych. Ale nie mają homologacji i w radzie wypadku będziesz musiał sam z kieszeni pokryć uszkodzenia auta. Ale piszą w okresie zimowych to ledy bardziej nadają niż w letnim okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

szkoda ze do megane 4 nie dali ledowych kierunków cudownie by to wyglądało by z tyłu jak i z przodu :(( 

Ludzie :!:
Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:
Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:
Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!:
Trochę szacunku dla czytających.

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL, interpunkcja, 5.7 logika wypowiedzi! - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kupiłem ledowe kierunkowskazy. Pierwszy model z alliexpress zakończył się fiaskiem. Ledy miały mieć canbusa, a niestety mrugały szybko. Do kosza. Drugi zakup niby trafniejszy,  ale po miesiącu ledy zaczęły padać (poprzepalaly się). Trzeci zakup to strzał w 10. Ledy mocne i wyraźne. Pięknie świecą na pomarańczowo. Zamontowane z przodu i z tylu. Zwłaszcza z przodu to zupełnie inne auto z tymi ledami. Mija już trzeci miesiąc i wszystko gra :)

Edytowane przez barteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber Żółty 48-SMD iJDM Samochodów 7440 LED Nie Hyper Flash 3030 LED T20 W21W 1156 7507 BAU15S LED Żarówki Dla Turn Signal światła, Canbus
http://s.aliexpress.com/RvUVBbiU?fromSns=Kopiuj do schowka

Oczywiście musisz wybrać właściwy rodzaj końcówki do mocowania, ale działają świetnie:) 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2018 o 00:13, barteks napisał:

Kupiłem ledowe kierunkowskazy. Pierwszy model z alliexpress zakończył się fiaskiem. Ledy miały mieć canbusa, a niestety mrugały szybko. Do kosza. Drugi zakup niby trafniejszy,  ale po miesiącu ledy zaczęły padać (poprzepalaly się). Trzeci zakup to strzał w 10. Ledy mocne i wyraźne. Pięknie świecą na pomarańczowo. Zamontowane z przodu i z tylu. Zwłaszcza z przodu to zupełnie inne auto z tymi ledami. Mija już trzeci miesiąc i wszystko gra :)

Oczywiście wiesz, że po zmianie kierunków na ledy trzeba "zaprogramować" kompa?

 

pierwsze zdanie pod filmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że nie koniecznie, @barteks trafił na P21W, które mają na tyle dobrze zrobionego canbusa, że nie trzeba nic przeprogramować bo mają opór jak standardowe żarówki i migają normalnie (ale ja np przy przednich P21W musiałem to przestawiać, a z kolei tylne W16W - bo takie dziwactwa są w grandcoupe - nie wymagały przeprogramowania).

Edytowane przez arekrsl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, że w końcu ktoś uwierzył, bo przecież wiem, że u mnie działa to i u innych też zadziała. 

Jeszcze raz podkreślę, że teraz migacze migają bajerancko i nie musiałem nic przeprogramowywać. Po prostu założyłem ledy zamiast standardowych i działa jak należy ;)

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też zmieniłem już wszystko na led ;) niestety mam problem z  przod zarowki migacze dyskoteka, zmieniłem  Program DDT4ALL , napisałem na włoskim forum jak zmienić za pomocą programu , niestety nie wyskakuje mi ta rybryka BCM r linka mam 3.3 coś tam dalej najnowszy niby,  program też najnowszy , orientuje się  ktos jaki to dokładnie parametr?

Resized_Screenshot_20180901-074035_Facebook_7188(1).thumb.jpeg.9cb25aba9ce1a4706d38bb8885060b48.jpeg

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 literki PL. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!