Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Recommended Posts

Witam forumowiczów, przychodzę z pytaniem, radą co zrobili byście na moim miejscu, gdyż posiadam megane III z fabrycznym radiem, sterowaniem przy kierownicy, klasyczne radio z wyjściem aux pod klapką bez Bluetooth bez niczego. Teraz mam radio że swojego starego auta alpine ida-x311, które jest kozak radyjkiem, wymienił bym głośniki i pięknie by grało, lecz rodzi się u mnie pytanie, co warto zrobić, gdyż jak wsadze Alpina stracę sterowanie przy kierownicy plus moj mały ekran u góry deski rozdzielczej stanie się bezużyteczny, będzie służył jako zegarek, a jednak chciał bym żeby sprawował swoją funkcję w jakiś sposób, co byście zrobili na moim miejscu. Z góry dzięki za opinię. Pozdrawiam

Cześć Jeżeli chodzi o mnie to kup oryginalne radio 3D Sound by Arkamys + c-box + (jak trzeba wyświetlacz bo zależy jaki masz teraz ) dodaj mikrofon zamontuj głośniki wysokotonowe i wymień głośniki w drzwiach i do tego jak wygłuszysz drzwi będzie grało dość dobrze i zostanie cała funkcjonalność fabrycznego audio. Ale zdecyduj sam  

Wiem tyle że chodzi o to by wykorzystać to radio które mam , szkoda mi go sprzedawać, a żeby leżało też szkoda a mam ten mały wyświetlacz cyfrowy, bez navi

Edytowano przez D.K777

Załóż radio Alpine, a zamiast wyświetlacza od fabrycznego radia wstaw tablet - ktoś już tu na forum zrobił podobną przeróbkę i ciekawie to wyglądało.

Też dobra alternatywa dla oryginalnego audio 

Nieźle tego nie słyszałem, sprawdzę ten temat ale jak byście znaleźli ten post to podrzuccie link proszę. Ale zaznaczam że nie mam nawigacji z dużym ekranem lecz zwykły wyswietlacz cyfrowy

Edytowano przez D.K777