Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

k9k 636 start stop


proxyl

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy Kolega chce szukać i się tego dowiedzieć :?::-) Próbowałem się zalogować na francuskie Moje Renault, niestety to jakby inny system i należałoby założyć tam konto (po francusku), wówczas może ten samochód byśmy mieli sprawdzony jak należy - mam na myśli grafikę, wyposażenie itp. Może Kolega @proxyl by spróbował, z tym że później trzeba by pewnie było zrobić to również z francuską aplikacją mobilną (nie mogę jej znaleźć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja megane jest z kwietnia  2013r i mam start stop. Źle trafiłeś to k9k 636 silnik który nie lubi mrozów. Faktycznie dziwna sprawa, ja mam wersję kupioną w Niemczech i ryj ma taki jak na zdjęciu. 

IMG_20180131_110530.jpg

Kolego masz tam jakiś wpis w tej historii nadwozie, może ktoś sobie zażyczył przeróbkę w sumie to zderzak, lampy i atrapa jest inna maska raczej to samo lub miał małego dzwona i poskładali na nowych częściach. 

Edytowane przez kowalikd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarpnąłem się na aso, też mają zagwozdkę :). napraw powypadkowych nie mają odnotowanych i na aucie też śladu po nich nie ma ( a przynajmniej z przodu). faktycznie jest ten wpis z nadwoziem ale bez konkretów. może faktycznie ktoś chciał  na polifta przerobić i przy okazji czujniki parkowania z przodu wpadły. Na necie kilka takich ogłoszeń jest https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-5-klimatronic-nawigacja-czarna-kombi-oplacona-kredyt-bez-bik-ID6yYyvR.htmlkowalikd a co takiego w tym silniku jest innego niż w pozostałych k9k że mrozów nie lubi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, proxyl napisał:

Przywołany tu samochód też nie jest taki oczywisty: zaślepka na zderzaku od haka do holowania jest innego koloru, brak emblematu 'dCi' na tylnej klapie - to małe rzeczy, ale mogą świadczyć o kolizjach, zwłaszcza przez wzgląd na przód teoretycznie z 2014 roku.

 

Chociaż po przyjrzeniu się bliżej, to ten samochód z linku to istna faza III: brak osłon śrub amortyzatora, kapturków śrub ramion wycieraczek, rynienki osłaniającej akumulator czy choćby dodatkowych rączek w drzwiach przednich. Może rzeczywiście we Francji faza III była dostępna wcześniej, choć mnie wydaje się to nielogiczne...

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ciebie kowalikd już nocke prawie zarwałem oglądając co się dzieje z 636 u ruskich przy -30. czekam na ochłodzenie :D. może nie dotyczyło to całej serii silnika. masz fote, jak będzie mało jutro zrobię lepsze. 

DSC_0035 (2).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziś -15 C odpaliło idealnie (Choć świece bardzo krótko grzały), W czasie skrobania chodził silniczek równiutko i cicho  (jakieś 5 minut to trwało). Na światłach jak wrzucałem na luz tez żadnych objawów nie zaobserwowałem a potem to już za miastem trasa. Wczoraj przy -8 też żadnych niepokojących objawów (nic z tego co widać na filmikach w temacie 636)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!