Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Samoczynna zmiana stylu wyświetlacza środkowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

U mnie problem resetu wystąpił raz może dwa jakiś miesiąc po zakupie (było to latem tego roku), temat zgłosiłem do ASO, pojechałem wgrali podobno nowy soft i przez kilka dni było bobrze. Teraz gdy temperatura znacznie spadła reset czasem występuje dwa razy dziennie. Czeka mnie kolejna wizyta w ASO ale mam wrażenie że Oni nie mają pojęcia jak to naprawić.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest postępowanie ASO Renault. Jak mi w Toyocie gasł i czasami zwieszał się ekran nie reagując na dotyk to gdy nie poskutkowało wygranie nowego softu wymienili mi radio na nowe. Jak Wam aktualizacje nie pomogą to może wyświetlacze są wadliwe i trzeba dążyć do ich wymiany? Taka sugestia.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam im jeszcze szanse, ale jak pisze kolego jak nic nie wymyślą to niech wymieniają. Przy pierwszej wizycie zapewniali że już wszystko będzie dobrze, gdy dziś dzwoniłem zaklinali się że jestem pierwszą osobą i której problem pojawił się ponownie po aktualizacji oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym bo nie było mrozu. U mnie Pan z serwisu nie był zbyt optymistyczny po pierwszej interencji. A powiedzcie prawda to, że w ASO mogą poprawić żeby się klima włączała przy funkcji dobrej widoczności ? U mnie się nie włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pbet napisał:

Jak Wam aktualizacje nie pomogą to może wyświetlacze są wadliwe i trzeba dążyć do ich wymiany? Taka sugestia

To nie takie proste.  U mnie ASO kazało czekać na nowy soft , który ma się podobno pojawić w grudniu. Takie dostali wytyczne od Renault Polska ( tak wynika z korespondencji ) Czekam więc cierpliwie na ten cudowny soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kiszczu napisał:

To nie takie proste.  U mnie ASO kazało czekać na nowy soft , który ma się podobno pojawić w grudniu.

Mylisz się kolego. Potrafisz napisać reklamację, powołać się na przepisy oraz warunki gwarancji lub rękojmi? Doręczyć pismo i zarządać pisemnego potwierdzenia jego przyjęcia na kopii dla Ciebie? Jeśli nie to polecam się nauczyć :) Jak nie chcesz uczyć się sam to idź do Rzecznika Praw Konsumenta https://uokik.gov.pl/. Z pewnością z chęcią Ci pomoże i podzieli się wiedzą.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi taką rzecz.Zresetuję sobie średnie spalanie-na ekranie R-Linka pojawia mi się w opcjach system-komputer pokładowy dokładna data od kiedy zaczyna mi zliczać km,średnie spalanie itp itd.

Jednak po przejechaniu kilkunastu kilometrów,gdy wejdę sobie w komputer pokładowy-wszystkie dane,czyli dystans,średnia prędkość,średnie spalanie itp itd są,natomiast nie wyświetla mi daty przy której zresetowałem komputer pokładowy.

Czy ta data pojawi się przy przejechaniu iluś tam kilometrów,czy jak to wygląda że jej po prostu nie mam???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kiszczu napisał:

To nie takie proste.  U mnie ASO kazało czekać na nowy soft , który ma się podobno pojawić w grudniu. Takie dostali wytyczne od Renault Polska ( tak wynika z korespondencji ) Czekam więc cierpliwie na ten cudowny soft.

 

A jaką masz wersję w tej chwili? bo ja przedwczoraj zaktualizowałem do 3.3.16.961

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co sprawdzać.

Ściągasz, wrzucasz rozpakowane pliki na pendrive do folderu R-LINK (jak używałeś tego pena wcześniej w samochodzie to już masz ten folder, jak nie to sobie go załóż)

Wtykasz pena w samochodzie, system odnajduje instalkę, pyta czy zainstalować, instalacja trwa ok 10min, po zakończeniu robi reboot (w międzyczasie jeszcze kilka razy wyłącza ekran) i już kompletnie na sam koniec pyta czy usunąć instalkę z pena. Viola.

 

Edycja:

Niedawno sprawdzałem czy jest i okazało się, że mogę zaktualizować: do wersji 3.3.16.960

Aktualizacja przebiegła pomyślnie i zainstalowała się wersja 3.3.16.961

Edytowane przez Andon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś dzwoniłem do serwisu i uzyskałem informacje że nowe oprogramowanie które ma podobno wyeliminować problem resetów ma się pojawić około 15 stycznia 2019, pozwoliłem sobie zadzwonić później na infolinie Renault Polska i oni potwierdzili że nowe oprogramowanie faktycznie ma się pojawić w styczniu ale nie wiedza czy będzie ona naprawiać problem resetów. Ogólnie Pan powiedział że w tym temacie mają bardzo mało zgłoszeń więc może byś Osoby u których to występuje także się z Nimi skontaktowały

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!