Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megan III 1,5 dCi /110 KM prośba o ocenę ogłosznia


zicohaos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie

w dalszym ciągu szukam auta, co szanowni koledzy sądzą o tym ? https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-megane-1-5-dci-bose-edition-ID6zIOoJ.html

niski przebieg udokumentowany, sprzedaje ASO czyli Megane powinna być pewna? nie wiem czy silnik "dobry" czy cena ok?

za wszystkie sugestie z góry wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna wersja wyposażeniowa, chyba komplet, tzn. wszystko co mogło by być w Meganie III (dziwne, ale nie ma czujników parkowania...). W kwestii silnika, wg mnie jest jedną z bardziej udanych konstrukcji -> ja mam 1.5 z 2008, 106 KM i 1.5 z 2016, 110 KM ale z dopiskiem Energy. Tutaj jest bez Energy, ale to są już zdaje się te mocno poprawione wersje. Jeśli jeździsz samochodem więcej jak mniej, do tego w trasie - będziesz zadowolony ze spalania i dynamiki (jak na dostępną tutaj moc). Ja bym auto z chęcią zobaczył :-)

 

PS: do pełni szczęścia nie ma jeszcze ksenonów i automatycznego systemu filtra kabinowego (nie wiem jak to się nazywa). I zauważyłem jakieś dziwne szczeliny wokół panelu klimatyzacji - może tak jest zdjęcie zrobione - trzeba by się przyjrzeć na miejscu sprawdzić czy nie trzeszczy. Mam ten sam kolor - ładnie się brudzi :-D

Edytowane przez konwil
Suplement i komentarze po dokładniejszych oględzinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie widać co jest na tylnej kanapie - w sensie czy jest podłokietnik, kieszenie w fotelach i nawiew na tył - ale mniemam, że te rzeczy powinny być. A co myślicie o cenie? Ja bym ze 2000 zł przynajmniej chciał negocjować :-)

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zicohaos napisał:

jest napisane Vat marża co to dla mnie oznacza?

To, że sprzedawca jest tylko pośrednikiem i jego odpowiedzialność jest trochę ograniczona jeśli chodzi o jakieś wady ukryte (chyba, że ukryte są świadomie) ale w tym przypadku bym się tego nie bał bo to ASO i jeśli auto będzie dokładnie sprawdzone to nic się nie powinno dziać. Sam kupiłem auto na taką fakturę i jest ok. No i plus taki, że nie płacisz podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd powinien być wymieniony w tym roku (6 lat lub 120-160 kkm - przebiegu dokładnie nie pamiętam). Cenowo pewnie od 800 do 1200 zł w zależności, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam dalej ten opis z otomoto, to on jest ogólnie do pupy. Piszą np. że zagłówki są 4, że są chromowane obwódki halogenów, nie wspominając o światłach LED (sic!). Także tutaj to sobie można darować, trzeba auto zobaczyć na żywo, bo ogólnie jest zachęcające.

 

Wg mnie przebieg jest w porządku i nie jest duży.

Edytowane przez konwil
Dopisałem odpowiedź na postawione pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, opis jest jaki jest, świateł LED nie ma na pewno, zagłówki są 5, czujniki cofania? nie widać, chyba że są na lakierowanej części zderzaka? rozrząd 800-1200 razem z pompą wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i powiedz że Ci się opis nie zgadza albo najlepiej pojedź, przecież masz blisko. Niech Ci powiedzą co faktycznie jest, jaki stan auta i ile kosztuje u nich rozrząd z pompą. Będziesz miał pełny ogląd sytuacji.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!