Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megan III 1,5 dCi /110 KM prośba o ocenę ogłosznia


zicohaos

Rekomendowane odpowiedzi

@zicohaos - wg mnie tyle to powinno kosztować z pompą. Wymieniałem kilka lat temu w Megane II 1.5 dCi w warsztacie sygnowanym logiem Bosha, gdzie kosztowało to wówczas ca. 800 zł. Zdaję sobie sprawę, że to jest lekko inny silnik, niemniej aż takich różnic być nie powinno. A może sprzedające ASO zaproponuje Ci dobrą cenę - czasem mają promocje na takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli prawdą jest, że auto wyjechało z salonu ok. 30 marca 2012, to po tej dacie a i bezpośrednio przed nią - Autoryzowana Stacja Obsługi nie powinna sprzedawać samochodu bez zmienionego rozrządu, czyż nie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisie powiedzieli że bezwypadkowy, fakt nie napisali tego :( muszę jutro zadzwonić i upewnić się w tym i owym

kataryniarz, dziękuje ;)

cały czas myślałem o 1.4 TCE ale zainteresowała mnie ta oferta........zastanawiam się tylko czy w 1.5 dCI jest duża różnica in minus względem dynamiki w stosunku do 1.4 TCE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się przejechać i sam ocenić. Moment obrotowy w dCi robi swoje, przyjemnie się jeździ, ale rzeczywistości nie oszukasz, TCe jest szybsze. Jako przykład podam Ci 1.6TCe 163KM w Qashqaiu - wrażenie z jazdy testowej takie, że auto "nie jedzie", nie czuć zupełnie mocy chociaż w rzeczywistości auto lepiej przyśpiesza od mojego dCi 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze żeby był w dobrym stanie technicznym, jeśli przebieg jest autentyczny i wymienię rozrząd to czego mogę się spodziewać w niedalekiej przyszłości? mam na myśli "niespodziewane" wydatki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!