Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 1.6 110KM


kede86

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny kolor. Widziałem taką na żywo i bardzo mi się podobała. Brałbym gdybym trafił taką zanim znalazłem srebrną. Cena mnie mocno dziwi choć może to z powodu przebiegu. Ja swoją z przebiegiem 51 kupiłem rok temu taniej niż cena w tej ofercie. Zadzwoń sobie albo idź do jakiejś ubezpieczalni i zapytaj na ile wyceniają takie auto w AC. Do podanej przez nich kwoty dolicz jakieś 10% bo o tyle są w stanie podnieść wartość po negocjacjach. No i za tyle mniej więcej powinieneś kupić.

Co do tej czerwonej to dobrze, że nie zdziwisz się we wtorek. Ja bym się ostro wkurzył na taką niespodziankę. Jak kupować auto za taką kasę to bez takich niespodzianek na lakierze.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kede86 napisał:

 

No tak, ale wg mnie to nie jest Limited - brak emblematów na błotnikach przednich i nie ta listwa ozdobna nad radiem, no i lusterka powinny być czarne... Tapicerki foteli nie widać, bo byśmy mieli pewność. Kolor super - też mi się podoba. Niemniej trochę to do pupy, jak ASO nie wie co sprzedaje...

Edytowane przez konwil
Doprecyzowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może medal jak nasza ciężarowczyni Aleksandra wczoraj (brawa!!!) :-) Do meritum: powyższe nie zmienia faktu, że auto jest interesujące - ale za ca. 40-41 kPLN. Też bym sprawdził wartość do AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie dopatrzyłem, a to by mogło oznaczać wymianę lamp po ew. stłuczce. Nie wiem czy pamiętasz @pbet, kiedyś pytałem o podobny temat użytkownika zdaje się takiego auta (ew. do kupienia było) w takiej samej sprawie - ale chyba nic się nie dowiedzieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali, że ma aluminiowe felgi i letnie opony, także tu jest OK. Jeśli to jest Life, to doposażona o czujniki parkowania, których wedle cennika nie można było dołożyć do tej wersji.

 

EDYCJA: a nie, teraz widzę, że sam tył można było mieć. Więc to możliwe, że to jest Life. Kurde, goście z ASO powinni to wiedzieć, a tylko namieszali...

Edytowane przez konwil
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu pisze: Dodatkowo komplet kół letnich: oryginalne aluminiowe felgi 16` + opony (4szt).

To na razie mamy: inna listwa nad radiem, lusterka w kolorze nadwozia i brak emblematów na błotnikach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak nie będziemy gdybać tylko @kede86 przedzwoni i się wszystkiego dowie. Niestety to raczej nie jest Limited, a Life za tą cenę bym chyba nie kupił choć tak szczerze mówiąc to niewiele się one różnią. Może trochę wnętrze, tapicerka, brak HF i HSA ale to pakiety, składane elektrycznie lusterka to fajny bajer ale nie konieczność, elektryka z tyłu fajna ale i tak rzadko używana (przynajmniej u mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pbet ale tu chyba można dostrzec HF :-) No chyba, że mi coś wzrok szwankuje :-D A co to za różnica czy to Life, czy Limited - jak w gruncie rzeczy - patrząc po przywołanym przez Ciebie cenniku - różnice mogą być niewielkie. I chyba tak tu jest. Ale faktycznie - @kede86 musimy mieć feedback od sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!