Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 1.6 110KM


kede86

Rekomendowane odpowiedzi

@kede86 fajnie wyposażony, więc można zapłacić 46-48 kPLN. To wgniecenie jest na przetłoczeniu, podejrzewam że jednak trzeba będzie to malować. Ale ogólnie mnie się podoba (swojego kupiłem z bardzo podobnym przebiegiem). Plusem są dodatkowe koła, a auto zdaje się ma HF, więc problemów z czujnikami ciśnienia raczej nie będzie (u mnie by były). Oglądaj Pan i kupuj jak będzie w porządku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za OT, ale zawsze mnie bawi, gdy sprzedający, przesuwają przednie fotele, żeby na zdjęciach wyglądało, jak to dużo miejsca w środku dla pasażerów z tyłu :-)
I jeszcze to nienaturalnie ustawione oparcie :-)

Edytowane przez deku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Pojawiła się taka oferta:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-salon-pl-bezwypadkowy-ID6AcdYA.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=62516877

 

szukam po drugim lifcie, ale już tracę nadzieję i rozważam też starsze roczniki. Cena wysoka jak na ten rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pierwszy rzut oka bardzo spoko tylko ta cena. Moją TU ubezpieczyło na 37700 i to po negocjacjach. Nie dziwię się, że sprzedawca ceni jeśli opis jest zgodny z prawdą ale trzeba by troszkę ponegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry opuszcza tysiąc, po oględzinach może jeszcze coś opuścić.

Ciężko się negocjuje Megane z tym silnikiem w kombi bo nie ma tych aut na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gość ma świadomość, że przesadził dość mocno z ceną (nikt tak lekko tysiacza nie opuszcza) ale wie na pewno o niszy na rynku. Ciężki temat ale może dojedziecie do porozumienia. Niestety nie ma dobrych rad jak negocjować w tym przypadku bo auto wygląda dobrze i chyba dobrym argumentem byłaby tu jednak wycena z TU do ubezpieczenia AC bo cena nie odzwierciedla wartości rynkowej tego samochodu tylko życzenie sprzedawcy. Myślę, że za 34-35 można by było pomyśleć. Oczywiście jeśli rzeczywistość pokrywa się z ogłoszeniem.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko pozostaje Ci się zastanowić czy jesteś w stanie tyle dać za takie auto czy będziesz czekał, aż obniży cenę lub pożegnasz się z gąska gdy znajdzie innego kupca. Jeśli będziesz w stanie to ja bym zaproponował, żeby na jego koszt zrobiono w ASO przegląd przedzakupowy i gdy będzie tak idealnie jak zapewnia to weźmiesz. Oczywiście jeśli jesteś zainteresowany za tą cenę. Ja bym chyba nie był choć tu znowu pytanie jakie ma te opony na zimę, jaki DOT, ile bieżnika, w jakim stanie są felgi i czy mają czujniki. Jak gra to audio, o którym pisze. Czy "olej i filtry zmieniane na czas" to co 30kkm lub 2 lata, a filtr powietrza co 60k lub 4 lata bo tak zaleca Renault czy częściej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie ma czujników ciśnienia, szukałem auta prostego bez zbędnych dla mnie bajerów, cena 38.000 jest już ostateczna, zimowe opony to gratis bo i tak mało kto dodaje do auta każdy woli sprzedać osobno i nie dawać ja np. musiałem sobie kiedyś kupić bo mi nikt nie dał.

Chyba będę szukał tak długo aż pbet będzie sprzedawał:-D

Edytowane przez kede86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!